Nowoczesne zaproszenia ślubne

minimalistyczne zaproszenia ślubne
Kolekcja KLASYKA – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Nowoczesne, zazwyczaj wielkomiejskie śluby i wesela – cieszą się coraz większą popularnością, kojarzone głównie z urban wedding i unowocześnioną formą celebrowania zaślubin w gronie najbliższych. Powoli odchodzi się w tym stylu od zapraszania bardzo dużej ilości gości i biesiadowania przez dwa dni, łącznie z poprawinami.

Jeśli wybieramy salę weselną na nowoczesne przyjęcie weselne, zazwyczaj jest to elegancka sala bankietowa bez grama nadmiaru czy kiczu. Jeśli wybieramy muzykę, jest to muzyka nowoczesna, nie biesiadna. Jeśli wybieramy dekoracje, bliżej im do tych z Pinteresta niż do DIY.

Nowoczesne zaproszenia ślubne są stonowane.

Absolutna przeciwwaga dla zaproszeń rustykalnych czy boho. Tutaj nie ma miejsca na jakąkolwiek wielość, dobór kolorów jest zachowawczy a sama treść niesie tylko to, co najistotniejsze. Bez zbędnych słów, detali i wzorów. Nowocześnie, z klasą.

nowoczesne zaproszenia ślubne
Kolekcja TWIGS 3 – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

To również hołd dla dbałości o najmniejsze nawet detale. Tutaj odgrywają one kluczową rolę. Nieprzypadkowe. Wysmakowane. Przyszli nowożeńcy mają określone, wysokie wymagania co do organizacji ślubu i wesela. Mocno skonkretyzowaną wizję, której trzeba sprostać i osiągnąć zamierzony efekt.

Dlatego niełatwo wybrać nowoczesne zaproszenia ślubne

Niezależnie od ich rodzaju i ostatecznej formy, muszą mieścić się w pewnych ramach. Absolutnie nie ma tutaj miejsca na jakikolwiek kicz. Wykluczone! Nie możemy wprowadzać również jakiegokolwiek chaosu. Im bardziej zachowawczo tym lepiej. Niewskazane również byłoby epatować nadmiarem różnych barw. Nowoczesne zaproszenia ślubne powinien cechować minimalizm.

nowoczesne zaproszenia ślubne
Kolekcja RAZEM – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Tutaj jednak ten minimalizm warto ubrać w klasę. Przywiązywanie wagi do nieprzypadkowych detali i spójności pomiędzy nimi – zaowocuje efektem wysmakowanej elegancji. Niezależnie od późniejszego przebiegu wesela, tutaj dajemy do zrozumienia o swoim guście.

Jeśli potrzebne są Wam nowoczesne zaproszenia ślubne,

pomożemy. Napiszcie do nas, zawsze chętnie Was wysłuchamy i podpowiemy. Z przyjemnością obejrzymy Wasze zbiory inspiracji i wyłuskamy z nich to, co dla Waszej decyzji najistotniejsze. Z dokładnej analizy, kreatywnych rozmów – wyłoni się ostateczny wybór. Wasze nowoczesne zaproszenia ślubne, które pozwolą zapraszać najbliższych na ślub w stylu, który jest Wam najbliższy. 

minimalistyczne zaproszenia ślubne
Kolekcja BOTANICAL 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Pozostałe nowoczesne zaproszenia ślubne

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA