Winietki weselne – przykładowe realizacje

W naszej pracowni wykonujemy winietki do wszystkich kolekcji, które są dostępne w pracowni.  Zdjęcia poszczególnych winietek znajdziecie wchodząc w daną kolekcję – TUTAJ zobaczysz wszystkie nasze wzory papeterii.

Ceny są różne – w zależności od kolekcji od 1,30 zł- 3,20 zł/szt. Najlepiej pobrać sobie CENNIK, w którym zobaczycie ceny wszystkich dodatków z danej serii. Cennik jest mega intuicyjny, podzielny na dane kolekcje, co ułatwi Wam odnalezienie interesującego Was wzoru.

Dodatki należy zamówić najpóźniej na miesiąc przed ślubem. Możemy ten czas w wyjątkowych przypadkach skrócić do 3 tygodni lub 2 – ale tu konieczny będzie kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia)

Dodatki możecie zamówić poprzez formularz zamówienia dodatków, który pobierzecie z tej strony – zamów dodatki ślubne

Winietki na weselu to zdecydowany MUST HAVE!

Dlaczego? Najlepiej zobrazuje to scenka rodzajowa nr 1 😀

Wyobraźcie sobie taką sytuację: Na Waszym ślubie ma się pojawić 140 osób. O wszystkim pomyśleliście. O świetnym jedzeniu, o genialnym DJ, dekoracja zwala z nóg <3 Niby wszystko jest na tip-top.  Ale co się okazuje… Na stołach nie ma winietek dla każdego z gości!  I wtedy moi drodzy – już na starcie –  zaliczacie jedną z największych gaf organizacyjnych, bo 140 osób, które przybyło na wesele, zaczyna w chaosie zajmować miejsca przy stolikach. Zaczynają się „przesuwanki” wśród gości, czyli „Pani się przesunie o jedno miejsce, bo jeszcze ciotka musi usiąść” 😀 w ten sposób goście zasiadają przy stołach dwa, a nawet trzy razy dłużej, niż w przypadku ustawienia na stołach winietek z imieniem i nazwiskiem.

A wy? A wy patrzycie na ten chaos i sami nie wierzycie, jak mogliście zapomnieć o winietkach.

Tak więc moi drodzy – postawcie winietki na stołach. Goście przejdą się wokół stolików, znajdą swoje nazwisko, usiądą na krześle i sprawa wygrana. Bez chaosu 😉

Dodatkowym plusem są walory estetyczne, bo winietki to nie tylko zwykła  kartka, one mają być piękne! Mają cieszyć oko Wasze i Waszych gości. 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA