WZÓR: CELESTE      8,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia po złożeniu:
14 x 14 cm

 

Zaproszenie:
papier  barwiony w masie błękitny, gramatura 210, klejony podwójnie  420 g 
 
W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie, koperta
 
Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Nowoczesna  pozłacana papeteria ślubna o nieskomplikowanej formie. Kolory przewodnie tego modelu ograniczają się do miedzi, błękitu oraz srebra (koperta)

Wykorzystanie błękitnego papieru barwionego w masie, sprawia, że zaproszenie ślubne jest bardzo delikatne. Aby pozostać przy eterycznym charakterze papeterii wykorzystaliśmy grafikę z odręcznie szkicowanym kwiatowym wieńcem. Jego oryginalna forma została w całości pokryta miedzianą folią, dzięki czemu front zaproszenia przepięknie błyszczy.

Wnętrze tej papeterii ślubnej jest bardzo nowoczesne. Po lewej stronie znajdują się pozłocone imiona Państwa młodych, Po prawej natomiast treść główna zaproszenia. 

Ten oryginalny, delikatny wzór zaproszenia zdecydowanie wpisze się w nietuzinkowy gust.

Możliwe jest wykonanie tego modelu z innymi kolorami folii (złota, srebrną, szmaragdową, czerwoną, kobaltową) oraz na innym papierze, na w kolorze pudrowego różu.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA