folderowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem

WZÓR: FOLDER ZDJĘCIE 8,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
16,5 x 11 cm 

Papier:
biały matowy papier 250, papier złoty mirror

W cenę zaproszenia wliczone są:
Zaproszenie folderowe ze zdjęciem, czarna przepaska z pozłoceniem, biała koperta

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia (folder, przepaska, koperta) Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

Folderowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem

Zaproszenia ślubne są nieodłącznym elementem każdej ceremonii ślubnej. To właśnie one pierwsze wprowadzają gości w klimat uroczystości. Dlatego warto zadbać o to, aby były wyjątkowe i „Wasze”.

Jednym z najpopularniejszych rodzajów zaproszeń, które są na maxa personalizowane, są folderowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem. Wyróżniają się one nie tylko swoim nietypowym formatem („książeczka” zazwyczaj otoczoną elegancką obwolutą), ale – przede wszystkim możliwością umieszczenia wewnątrz folderu Waszego zdjęcia. Fotografia na zaproszeniu sprawi, że nabiorą one ciepłego charakteru i będą bardziej osobiste niż tradycyjne zaproszenia ślubne.

Możliwe modyfikacje w zaproszeniu ze zdjęciem

Pary, które cenią sobie nowoczesne i niebanalne rozwiązania, będą zachwycone możliwościami, jakie dają im zaproszenia ślubne folderowe ze zdjęciem. Możecie w nich bowiem zmienić praktycznie wszystko: zdjęcie, tekst, czcionki, kolor folderu, kolor obwoluty, kolor koperty, a nawet uszlachetnienie druku na opasce. Wystarczy wcześniej napisać do nas, aby ustalić i wycenić modyfikacje. Zazwyczaj zmiana koloru koperty oraz koloru opaski nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Folderowe zaproszenia ślubne ze zdjęciem – idealne na romantyczny ślub

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem idealnie pasują do różnych stylów ceremonii ślubnych. Jednak szczególnie polecamy je na ślubach o romantycznym i nowoczesnym charakterze. Warto, aby zaproszenia były spójne z klimatem całej uroczystości, dlatego, jeżeli Twoje wesele jest utrzymane w romantycznej scenerii, zaproszenia ze zdjęciem dodadzą mu jeszcze więcej uroku i intymności.

Zaproszenia ślubne ze zdjęciem – piękna pamiątka

Pamiętajcie, że zaproszenia ślubne ze zdjęciem to nie tylko sposób na przekazanie informacji o ślubie. To również pamiątka na całe życie, szczególne dla najbliższej rodziny. Dzięki starannemu wykonaniu zaproszenia ze zdjęciem zachowają swoją wartość sentymentalna przez lata. Dlatego też dbamy o staranność ich wykonania, stawiając na materiały europejskich producentów papieru (z Włoch i Niemiec).

Zaproszenia ze zdjęciem – podsumowanie

Jeśli więc pragniecie, aby Wasze zaproszenia ślubne były wyjątkowe i przyciągały uwagę, warto zdecydować się na zaproszenia ślubne folderowe ze zdjęciem. Dzięki swojemu nietuzinkowemu formatowi i możliwości umieszczenia prywatnego zdjęcia będą one nie tylko praktyczną, ale również piękną ozdobą Waszej ceremonii. Pamiętajcie, aby dopasować zaproszenia do stylu Waszego wesela i cieszyć się z oryginalnego projektu.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA