Zdecydowanie rzadziej ale (na szczęście!) coraz częściej na ten moment – Pary Młode decydują się na kolory o wiele bardziej  energetyczne, niż stonowana klasyka czy zachowawczy minimalizm. Czym te wybory są motywowane? Upodobaniami, motywem przewodnim imprezy lub jakąś osobistą historią.

Zaproszenia ślubne czerwone to nie tylko kwiaty.

Eleganckie róże, wdzięczne maki, delikatne piwonie. Najczęściej spotykane na zaproszeniach, równie w czerwieni. Chociaż tutaj bezkonkurencyjne są maki i to one królują zwłaszcza w terminach letnich, często nie mając nic wspólnego z wyglądem uroczystości. Najbliżej im do swobodnego celebrowania w zawsze aktualnym stylu boho. Przy charakterze rustykalnym – również się odnajdą, i to całkiem naturalnie! Niewymuszony urok, naturalne piękno, intensywna barwa.

czerwone dodatki slubne
Kolekcja Lavender w zmodyfikowanej kolorystyce. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć wzoru.

Kto powinien wybrać zaproszenia ślubne czerwone?

Przede wszystkim trzeba szczerze lubić ten kolor. Ale tutaj chyba nie ma żadnych wątpliwości? Przecież nikt przy zdrowych zmysłach nie wybrałby sobie za kolor przewodni takiego, za którym nie przepada! Zostawmy więc w spokoju upodobania. Dlaczego warto wybrać czerwień na kolor swojego przyjęcia albo chociaż czerwone zaproszenia ślubne?

czerwone kwiatowe zaproszenia slubne
Kolekcja Autumn love. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć wzoru.

Czerwień od wieków już uznawana jest za kolor życia. Jaśniejsze odcienie czerwieni symbolizują same pozytywne emocje: radość, miłość, pasję. Chociażby ten argument przemawia już za tym, żeby zastanowić się nad tym pomysłem. Doskonale sprawdzi się w motywie góralskim lub folkowym. Jeszcze lepiej prezentować się będzie w stylu królewskim.

eleganckie bordowo zlote zaproszenia slubne z koronka artirea
Kolekcja MARSALA. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.

 

Czerwone detale wpasują się również w zaproszenia w innej kolorystyce czy stylu. Wszystko wymaga odpowiedniego doboru i wyważenia. Nim zdecydujemy się na zaproszenia ślubne czerwone, dokładnie się nad tym zastanówmy: w jakiej formie ta czerwień ma być podana? W jak dużym stopniu ma dominować?

Z przyjemnością pomożemy

czerwone dodatki slubne
Dodatki z kolekcji MARSALA. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.

Specjalizujemy się w papeterii ślubnej i zaproszenia ślubne czerwone nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Wyłonimy najlepsze propozycje, pomożemy wybrać i zdecydować, które będą najlepsze. Uwielbiamy rozmowy z narzeczonymi, czytanie Waszych pomysłów i ich artystyczną realizację. Zapraszamy, zawsze! 

 
czarwone zaproszenia slubne
Kolekcja W & A
 
zaproszenia ślubne czerwone
 
 
artirea czerwone zaproszenia
Kolekcja W& A
eleganckie czerwone zaproszenia slubne
Kolekcja LACE 1. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
 
 
 

Zaproszenia ślubne czerwone

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA