Pozostałe zaproszenia ślubne glamour

Zaproszenia ślubne glamour

Styl glamour to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych stylów ślubnych. Nic więc dziwnego, że zaproszenia ślubne w stylu glamour cieszą się tak dużym zainteresowaniem.
Bo czym tak naprawdę jest glamour? Na pewno nie tylko wystawnością, blaskiem, połyskiem, ale również wykorzystaniem w dekoracji i projektach materiałów najwyższej jakości, które w połączeniu ze sobą nie tworzą kiczowatej aranżacji. Wręcz przeciwnie sprawiają, że Wasi goście, wchodząc na salę weselną, wydobywają z siebie ciche „WOW”.

Zaproszenia ślubne glamour – czym się charakteryzują?

W przypadku zaproszeń ślubnych glamour zdecydowanie pierwsze skrzypce gra wysoka jakość materiałów. W projektach zaproszeń w stylu glamour opieramy się jedynie na papierach najwyższej jakości sprowadzanych z Włoch, Niemiec oraz Holandii. Decydujemy się w tym wypadku na przepiękne papiery perłowe w różnych kolorach, które łączymy z matowymi, gładkimi papierami w kolorze bieli lub écru. Nie stronimy także od pięknych papierów akwarelowych, czy fakturowanych, które bardzo podkreślają stylistykę danych zaproszeń.
Jednak to, czego nie znajdziecie w zaproszeniach w stylu glamour to z pewnością papier kraft, czy tektury. Natomiast praktycznie w 100% przypadków tekst jest uszlachetniony metaliczną folią. Uszlachetnienie druku bardzo, ale to bardzo podbija efekt blasku, a w połączeniu z papierem lustrzanym daje naprawdę bogaty efekt.

Najczęściej spotykane formy zaproszeń ślubnych w stylu glamour.

Glamour to przepych. W przypadku zaproszeń ślubnych nie ogranicza się on jedynie do wykorzystania połyskujących papierów. Bardzo ważna jest tutaj forma zaproszeń, która często jest bardzo złożona. Mam tu na myśli mnogość elementów. Większość zaproszeń w stylu glamour ma formę otwieraną lub folderową. Taka forma pozwala na umieszczenie w zaproszeniu wielu informacji, dotyczących, np. noclegu, transportu, poprawin itp. Duża ilość informacji sprawia, że zaproszenia posiada dodatkowe wkładki, często umieszczane w dodatkowych kieszonkach, dzięki czemu zaproszenie przestaje być jedynie kartką papieru, a staje się przepięknym, spersonalizowanym folderem informacyjnym, który jest dopieczony w każdym centymetrze.
Jednak trend na minimalizm sprawie, że zaproszenia w stylu glamour mogą mieć także formę mniej wystawną, jedno kartkową. W tym wypadku to, co z pewnością rzuca się w oczy to wykorzystanie papierów lustrzanych i uszlachetnień druku.

Zaproszenia ślubne glamour – na jaki ślub?

Zaproszenia ślubne glamour wbrew pozorom sprawdzą się w przypadku, nie tylko ślubu wystawnego, pełnego przepychu, ale również w przypadku klasycznych ślubów w dworskich posiadłościach, czy eleganckich restauracjach. I wcale Wasz ślub nie musi być duży i maga wystawny. Zaproszenia glamour świetnie sprawdzą się na uroczystościach mniejszych, ślubach cywilnych, czy eleganckich obiadach. Co dla niektórych może być zaskoczeniem, również przypadku ślubów minimalistycznych, skandynawskich zaproszenia glamour spełnią swoje zadanie i wpasują się w klimat uroczystości, dzięki materiałom bardzo wysokiej jakości.

Kolory zaproszeń ślubnych w stylu glamour

Kolorystyka zaproszeń ślubnych glamour jest bardzo różnorodna. Można jednak wskazać kilka kolorów, które od lat niezmiennie idealnie pasują do tego stylu. A mianowicie: biel, pudrowy róż, błękit, zieleń w połączeniu ze złotem lub srebrem, a także czerń, granat, butelkowa zieleni i bordo w połączeniu ze złotem i srebrem. W przypadku jaśniejszych, pastelowych barw zaproszenia w stylu glamour będą bardzo delikatne, natomiast w przypadku barw ciemniejszych – zdecydowane i z charakterem. Co pewne-każdemu z tych zaproszeń nie będzie można odmówić braku elegancji i dobrego smaku.

COPYRIGHT © 2020 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA