białe zaproszenia ślubne perły

WZÓR: PEARL 6,70 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
12 x 17 cm

Papier:
niemiecki biały papier 250g, włoski papier półtransparentny, 

W cenę zaproszenia wliczone są:
zaproszenie jednokartkowe, półtransparentna obwoluta, perełki na obwolucie, koperta z dekoracyjnym wyłożeniem. 

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

Zaproszenia ślubne perły.

Szukasz zaproszeń ślubnych, które zachwycą Waszych gości i sprawią, że Wasz ślub będzie niezapomnianym wydarzeniem? Dobrze trafiliście:) Zaproszenia ślubne z perłami będą idealnym wyborem.

Kolor biały na ślubie a perły w zaproszeniu

Biały kolor to symbol czystości, niewinności i harmonii. To doskonałe nawiązanie do ślubnej stylizacji, która zazwyczaj jest oparta na bieli. Dlatego też, aby zaproszenie idealnie współgrało z całą ceremonią, warto uwzględnić perły jako dodatek. Ich subtelna elegancja i delikatność, idealnie oddaje istotę tego wyjątkowego dnia. Co więcej, perły to symbol subtelnej elegancji, piękna, bogactwa i czystości. W polskiej tradycji mają one również moc odstraszania złych mocy i przynoszenia szczęścia. Dlatego też perły w zaproszeniach ślubnych to nie tylko wybór estetyczny, lecz także symboliczny.

Minimalistyczne zaproszenia ślubne z perłami

Jeśli preferujecie prostotę i minimalistyczny styl, zaproszenia ślubne PEARL z pewnością spełnią Wasze oczekiwania. Czyste linie, stonowane kolory i dyskretne dodatki w postaci perłowych detali sprawią, że zaproszenia będą prezentować się wyjątkowo elegancko i gustownie. Dodatkowo są one utrzymane w monochromatycznej palecie oscylującej wokół, bieli i szarości, która jest hitem sezonu ślubnego.

Wykorzystanie nieoczywistych materiałów.

W naszych zaproszeniach przykuwamy ogromną uwagę do jakości materiałów. Dlatego nie znajdziecie u nas tanich, chińskich papierów. Wykorzystujemy tylko i wyłącznie papiery europejskich producentów z Włoch, Niemiec i Holandii. W tej kolekcji użyliśmy pięknego śmietankowo-białego papieru o gramaturze 250, który został otoczony półtransparentną kalką prosto z Włoch. Matowe wykończenie kraty głównej zaproszenia, półtransparentnego papieru i połysku perełek są połączeniem idealnym, które wyróżnia zaproszenia na tle pozostałych.

Perły w zaproszeniu – walor dekoracyjny

Perłowe zdobienia wprowadzają delikatność, wyrafinowanie i elegancję do każdego zaproszenia, sprawiając, że goście odkrywają od razu, jak niezwykłe wydarzenie jest przed nimi. Wartość estetyczną całej kolekcji podnosi również biała koperta z dekoracyjnym wyłożeniem przedstawiającym barkowy monochromatyczny wzór.

Na jaki ślub wybrać zaproszenia ślubne z perłami

Zaproszenia ślubne z perłami ze względu na swoją stonowaną kolorystykę sprawdzą się doskonale niezależnie od charakteru Waszej ceremonii. Bez względu na to, czy organizujesz tradycyjny ślub, plenerową ceremonię czy też elegancką przyjęcie, perłowe zaproszenia doskonale komponują się z każdym stylem. My jednak szczególnie polecamy je do pięknych sal w klimacie pałacowym i dworkowym, gdzie perły będą mogły oczarować gości swoim urokiem.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA