Zielone zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne zielone od kilku sezonów są totalnym hitem wśród par młodych. Patrząc przez pryzmat zamówień, które składacie i stylistyki ślubów, które odbywają się na przestrzeni ostatnich lat, to zielone zaproszenia ślubne są zdecydowanym hitem!

Na zaproszeniach znamy się jak nikt inny, dlatego postanowiliśmy, że wyciągniemy dla Was na tapetę zaproszenia ślubne w kolorze zielonym. Dzięki temu będzie wiedzieć jakie zielone trendy są najefektowniejsze oraz jak umiejętnie dobrać je do stylistyki Waszego ślubu i wesela. Zaopatrzcie się więc w herbatę, kawę, wino i do lektury:)

 

zielone zaproszenia slubne artirea
Kolekcja Greenery

Moda na zielone zaproszenia ślubne

Dlaczego zielone zaproszenia ślubne są tak popularne w ostatnim czasie? Co takiego się wydarzyło, że z ogromnym sukcesem wyparły popularne dotychczas pastelowe kolory?  Myślę, że przełomowym momentem był ślub Megan i Harrego (Śluby royalsów mają naprawdę duży wpływ na całą branżę ślubną), na którym dominującymi kolorami były właśnie zieleń i biel. Ale nie mówimy tu o trawiastym zielonym kolorze, tylko o pięknej butelkowej zieleni, szmaragdzie, zieleni oliwkowej czy eukaliptusowej, które grają pierwsze skrzypce w zielonych zaproszeniach ślubnych.

zielone zaproszenia slubne
Kolekcja BOTANICAL. Kliknij w zdjęcie i przejdź do zdjęć i opisu wzoru.

Moda na zielony. kolor nadziei z powodzeniem wykorzystywano też wcześniej. W architekturze, dekoracji wnętrz oraz w modzie. Branża ślubna natomiast mocno czerpie inspiracje z innych dziedzin, dlatego naturalne było to, że zielony kolor przeniesie się także na zaproszenia ślubne, do dekoracji weselnych, czy ubioru Państwa młodych.

zielone zaporszenia slubne
Kolekcja GREENERY 2. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.

Zielone zaproszenia ślubne, a styl wesela

Ok. Powiedzmy, że zielony kolor Was przekonał, a zielone zaproszenia ślubne skradły Wasze serce, jednak kompletnie nie macie pojęcia jak ją wkomponować w Waszą przestrzeń ślubną. Jak zgrabnie połączyć zieloną papeterię z wystrojem. Bez obaw! Nie jest to takie trudne!

  • Styl elegancki: Jeśli planujecie uroczystość w eleganckim stylu, zdecydujcie się na zaproszenia ślubne w kolorze butelkowej zieleni i złota. Jest to duet nieśmiertelny, który będzie bardzo uroczysty, ale utrzymany w modnej stylistyce. Złotymi elementami w zaproszeniach ślubnych mogą być napisy uszlachetnione złotą folią, papier metalizowany, czy złoty sznurek wykorzystywany do dekoracji
zielone eleganckie zaproszenia slubne
Kolekcja EMERALD. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
  • Styl minimalistyczny: Marzy się Wam minimalizm – idealnie! Połączenie bieli i ciemno zielonych akcentów świetnie sprawdzi się w ascetycznej aranżacji, która mimo wszystko zostanie ocieplona zieloną barwą.
minimalistyczne zielone zaproszenia slubne
Kolekcja TWIGS. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru
  • Styl boho/ greenery: Tutaj chyba nie muszę Wam mówić, że zielone zaproszenia ślubne wręcz kochają stylistykę boho. Wszelkie naturalne dekoracje wyglądają wyśmienicie z eukaliptusową, czy butelkową zielenią. Dodatkowym „zielonym” elementem są na ślubach w stylu greenery i boho oczywiście liście! Dużo liści 🙂 Dlatego koniecznie wybierzcie w tym wypadku zaproszenia ślubne w botaniczne wzory. Będzie to energetyczna petarda, która jednoznacznie da sygnał gościom, że Wasze wesele będzie w epickim klimacie <3
zielone zaproszenia slubne greenery
Kolekcja JUNGLE. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru

Rodzaje zielonych zaproszeń ślubnych

Styl wesela jaki wybierzecie bezpośrednio odnosi się do rodzaju zaproszeń ślubnych, na które się zdecydujecie. Wiadomo, każda para chce, aby ich zaproszenia wywołały efekt WOW u gości, dlatego wyszczególnimy Wam kilka rodzajów zaproszeń ślubnych, które są pomysłowe, oryginalne i z pewnością zostaną zapamiętane. 

zielone folderowe zaproszenia ślubne:

Klasyka. Sprawdzi się zawsze. Folderowe zaproszenia ślubne to niebywały pewniak wśród papeterii. Jeśli są wykonane estetycznie z wysokiej jakości materiałów (nasze są tylko takie :D), to zachwyt gości macie murowany. Spodobają się one zarówno młodszym jak i starszym gościom.

zielone zaproszenia slubne
Kolekcja EMERALD. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
eleganckie zielone zaproszenia ślubne
Kolekcja GREENERY. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.

nowoczesne zielone zaproszenia ślubne:

To takie, które przykuwają wzrok jednym konkretnym elementem, np. kolorem intensywnej zieleni, połączonym z bielą papieru bądź złotem. Zazwyczaj są to zaproszenia jedno kartkowe, w których głównym elementem jest ciekawa grafika, np. akwarelowa, lub nowoczesna typografia.

zielone zaproszenia slubne
Kolekcja GREEN BRUSH. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru
zielone zaproszenia slubne
Kolekcja GREEN BRUSH. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru

zielone zaproszenia ślubne liście:

Zaproszenia ślubne z motywem liści są chyba najpopularniejsze. Co bowiem wygląda lepiej niż połączenie kwiatów i zielonych gałązek. Mocne nawiązania do natury są w przypadku tych zaproszeń oczywiste, a grafiki które najczęściej wykorzystuje się w tego typu papeterii to liście eukaliptusa, monstery, ruskusu czy oliwki.

zielone botaniczne zaproszenia slubne greenery
Kolekcja BOTANICAL. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
zielone zaproszenia slubne botaniczne greenery nowoczesne artirea
Kolekcja JUNGLE. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
zielone zaproszenia slubne
Kolekcja GREENERY 2. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
zielone zaproszenia slubne eukaliptus
Kolekcja EUKALIPTUS. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.

eleganckie zielone zaproszenia ślubne:

Jeśli Wasze wesele ma być eleganckie, to nie polecamy kombinować. Wybierzcie zaproszenia ślubne tradycyjne białe z elementami zieleni i drobnym akcentem w postaci złota (np. złotym sznurkiem). Dobrze sprawdzą się także zaproszenia na metalizowanej złotej bazie z dodatkiem koloru zielonego. Albo – całkiem na odwrót! Pomyślcie o całkowicie zielonych zaproszeniach ślubnych, których głównym elementem będzie głęboki elegancki kolor

Kolekcja GREENERY

Pomogliśmy trochę? Jeśli tak to się bardzo cieszymy! Jeśli nadal nie wiecie jak ugryźć zielony kolor na swoim ślubie  to zaglądnijcie tutaj —> Szmaragdowy ślub. Jakiś czas temu pisaliśmy Wam aranżacji szmaragdowego ślubu, więc koniecznie przeczytajcie:) I śmiało piszcie na naszą skrzynkę, nie raz z powodzeniem doradzaliśmy parom, więc pomożemy i Wam! 🙂

Pozostałe zaproszenia ślubne Zielone

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA