minimalistyczne białe folderowe zaproszenia ślubne

WZÓR: BIANCO 6,30 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
złożone: 21 x 10 cm; rozłożone: 21 x 30 cm

Papier:
niemiecki, biały papier 250g, włoski metalizowany, złoty papier 

W cenę zaproszenia wliczone są:
zaproszenie rozkładane z przepaską i uszlachetnieniem druku, koperta

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

Folderowe minimalistyczne zaprószenia ślubne

Minimalistyczność, klasyczna forma, uniwersalność – to wszystko znajdziesz w naszych folderowych zaproszeniach ślubnych BIANCO. Elegancja i klasyka od zawsze idą w parze z polskimi ślubami. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy styl, na który decydujecie się podczas organizacji ślubu i wesela. Dlatego też proponujemy Wam minimalistyczną kolekcję zaproszeń ślubnych, które z pewnością spodobają się Wam i Waszym gościom:)

Białe, folderowe zaproszenia ślubne BIANCO

Nasze folderowe zaproszenia ślubne są nie tylko piękne, ale również uniwersalne. Dzięki minimalistycznemu stylowi możecie je dostosować do swojej koncepcji ślubu. Natomiast przejrzysty układ pozwala gościom z łatwością odnaleźć istotne informacje dotyczące ślubu i wesela.

Kolekcja białych zaproszeń ślubnych jest doskonała dla tych z Was, którzy preferują prostotę i elegancję. Bez względu na to, czy planujecie tradycyjny ślub w kościele, intymną ceremonię w plenerze czy nowoczesną uroczystość, nasze zaproszenia ślubne doskonale wpasują się w każdą atmosferę.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA