ZAPROSZENIE ŚLUBNE KORONKA

Koronkowe zaproszenia ślubne to propozycja dla każdej pary, która ceni nienachalną, lecz elegancką estetykę. Wybierając tę opcję, macie pewność, że każdy z gości doceni otrzymane zaproszenie. Koronka sama w sobie jest zatem dosyć bezpiecznym rozwiązaniem, co nie oznacza wcale, że musi być banalna. Wręcz przeciwnie, wytłaczana koronka to nieodłączny element najciekawszych zaproszeń ślubnych.

Zaproszenia ślubne koronka i wstążka kobaltowa
Zaproszenia ślubne koronka same w sobie są interesujące, ze względu na niebanalne motywy. Jednak przeważnie koronka stanowi jedynie pewną bazę dla tworzenia prawdziwie oryginalnych projektów zaproszeń ślubnych. Jeżeli chcecie, aby Wasze zaproszenia nie tyle podobały się ich adresatom, lecz aby zaparły im dech w piersiach, zdecydujcie się na ciekawe dodatki. Spójrzcie tylko na zaproszenia zamówione przez Patrycje i Marcina – połączenie wytłaczanej koronki z kobaltową wstążką daje wspaniały efekt. Podobnie udany był projekt białych zaproszeń koronkowych z wstążką, który zrealizowaliśmy dla Ani i Pawła. Nie powinno to dziwić, biała koronka z kobaltowymi dodatkami to zwykle trafiona kompozycja. Musimy również zauważyć, że kobalt jest dziś w cenie. W ostatnich miesiącach kobaltowe wstążki i inne ozdoby biją wszelkie rekordy popularności.

zaproszenia ślubne koronkowe i kobaltowe

Ogromną zaletą zaproszeń ślubnych z koronką jest ich uniwersalność. Koronki występują w wielu różnych motywach, co już daje duże możliwości w kwestii dostosowania zaproszeń do gustu pary młodej. Niemniej istotne są również dodatki – nie tylko kobaltowe wstążki. Uniwersalność koronki sprawia, że możecie do niej dobrać niemal dowolne dodatki we wszelkich możliwych barwach, nie przejmując się zupełnie tym, że coś może nie pasować do projektu. Tym samym, decydując się na zaproszenia ślubne koronka, możecie spełnić wszelkie swoje fantazje estetyczne. Jeżeli natomiast nie macie pomysłu na idealne zaproszenia ślubne, poza tym, że powinny być koronkowe, zlećcie nam przygotowania idealnego projektu. Stworzymy interesujące kompozycje estetyczne, spośród których wybierzecie te, które będą najbardziej odpowiadał Waszym gustom.

 
zaproszenia ślubne koronka
koronkowe zaproszenia ślubne
Koronkowe zaproszenie ślubne

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA