Pozostałe zaproszenia ślubne boho

Zaproszenia ślubne boho

Styl boho to taki wdzięczny niewymuszony luz i swoboda, prawda? Kolorowe kwiaty, geometryczne wzory, koronka, gipiura i pióra. Bohema. Drugie życie starych detali. Boho łączy ze sobą różne materiały i faktury. Pozwala na nieoczywiste zestawienia, szerokie formy i feerię barw.

zaproszenia ślubne boho
Kolekcja zaproszeń boho BOHO GLAM – kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć pełen opis wzoru i zdjęcia

Tutaj wszystko wygląda, jakby było przypadkowe a wcale takim nie jest. Bliskość natury jest widoczna gołym okiem, radośnie zestawiana z poszanowaniem bycia tu i teraz. Zaproszenia ślubne boho również takie są. Niby oczywiste, jednak z nutą tajemnicy. Niby barwne, jednak w jakimś stopniu subtelne.

Zaproszenia ślubne boho to nie tylko biel i zieleń

To również szmaragd, kobalt, bordo, złoto, szafir, miedź i wiele innych odcieni. Ulokowane głównie w kwiatach, w połączeniu z geometrycznymi wzorami i sporą dawką nieszablonowości. Im śmielej tym lepiej, im barwniej tym piękniej. Takie jest boho, takie są właśnie zaproszenia ślubne boho. Niezależnie od rodzaju.

zaproszenia slubne boho
Kolekcja zaproszeń BOHO 3- kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć pełen opis wzoru i zdjęcia

Nieważne, czy mówimy o jednokartkowcach, zestawach złożonych z kilku kart, niebanalnych kształtach, czy może tradycyjnych rozkładanych. Nieważne, czy informacje mają być ubrane w piękne treści, obszerne i szczegółowe – czy też chcemy ująć jak najwięcej w jak najmniejszej ilości słów. Zawsze nasza uwaga będzie skupiona na rozmaitości detali.

Magia i urok zaproszeń ślubnych w stylu boho

Niczym przepiękne obrazy, które chciałoby się oglądać niemal bez końca. Niczym prawdziwa pochwała natury, zamknięta w przepięknej ramce delikatności i wdzięku. Gdy przekazujemy kogoś takie właśnie zaproszenie, nikt nie będzie się tutaj spodziewać raczej eleganckiego pałacu czy wytwornej sali bankietowej.

To ten typ zaproszeń ślubnych, który samym swoim jestestwem – zdradza absolutnie wszystko. Widzimy umiłowanie natury, widzimy luz i przewidujemy zabawę bez sztywnych ram, w swobodnej atmosferze i towarzystwie absolutnie najbliższych, ważnych dla siebie ludzi.

zaproszenia slubne boho z trawa pampasowa
Kolekcja zaproszeń BOHO 4 – kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć pełen opis wzoru i zdjęcia

Boho wesela to klimat, jakich mało. Boho Pary Młode to wdzięk nie do podrobienia. Boho dekoracje weselne to oryginalność i kreatywność nie do pomylenia z czymkolwiek innym. Boho zaproszenia ślubne to kwintesencja tego wszytskiego, namacalny skrót całej historii.

minimalistyczne zaproszenia slubne boho
Kolekcja zaproszeń boho TWIGS 2 – kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć pełen opis wzoru i zdjęcia

Historii dwojga ludzi, którzy w atmosferze niewymuszonej swobody, w otoczeniu natury i bliskich sobie ludzi – chcą ślubować miłość nieskończoną. Sobie nawzajem. Ta przysięga to zwieńczenie tego, co zapoczątkowały boho zaproszenia ślubne rozdane ileś miesięcy wcześniej.

slub w stylu boho glam
Papeteria z kolekcji PAMPAS – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia tej kolekcji.

 

PS Potrzebujecie pomocy? Nie jesteście przekonani co do tego stylu? A może targają Wami inne wątpliwości? Pomożemy, śmiało piszcie. Jesteśmy dla Was, zawsze! 

zaproszenia slubne boho glam
Kolekcja zaproszeń boho BOHO GLAM – kliknij w zdjęcie, aby zobaczyć pełen opis wzoru i zdjęcia

COPYRIGHT © 2020 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA