zielone zaproszenia slubne zaproszenia slubne zielen zloto zaproszenia szmaragdowe

WZÓR: GREEN BRUSH  8,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
14 x 14 cm,

Papier:
biały matowy, podwójnie klejony, gramatura to aż 500!

W cenę wliczone są:
zaproszenie kwadratowe składane z pozłoceniem wewnątrz i na zewnątrz, zielona koperta z białą wklejką i pozłoconymi inicjałami

Istnieje możliwość rezygnacji z pozłocenia wewnątrz zaproszenia oraz z wklejki do koperty, wtedy cena wynosi 6,00 zł/szt. (pozłocenie na okładce jest zachowane)

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

zielone zaproszenia ślubne

Zielone zaproszenia ślubne to wciąż gorący trend w branży ślubnej. Zieleń świetnie wygląda w towarzystwie złota i bieli, dlatego też genialnie sprawdza się na ślubnych uroczystościach. Połączenie tych trzech kolorów jest bardzo świeże i mega uniwersalne, więc wcale nas nie dziwi, że z chęcią decydujecie się na zaproszenia ślubne w odcieniach zieleni i złota.

zaproszenia ślubne zieleń i złoto – początki

Biało-zielony trend poniekąd został zapoczątkowany na ślubie królewskiej pary Megan i Harry’ego. To właśnie tam mogliście zobaczyć białe kwiaty w towarzystwie bardzo dużej ilości zielonych liści. A jeśli coś pojawia się na  ślubnym kobiercu u royalsów, po prostu nie ma szans, aby nie przyjęło się na Waszych ślubach. Zielony i biały chętnie widzicie w towarzystwie złotego (najlepiej jeśli będzie to uszlachetnienie druku złotą folią), dlatego też główny element dekoracyjny tej zielonej papeterii to właśnie złote napisy.

Nowoczesna elegancja – zielone zaproszenia ślubne

Nasza propozycja papeterii ślubnej oparta została na dobrze znanym Wam wzorze Burgundy, który utrzymaliśmy w stylu nowoczesnej elegancji. Akwarelową, abstrakcyjną grafikę przypominającą niedbałe maziaje pędzlem, połączyliśmy z nowoczesną czcionką i złotym uszlachetnianiem druku. Kontrast pomiędzy głęboką, butelkową zielenią i świetlistym złotem wygląda bardzo świeżo i elegncko. Zaproszenie umieściliśmy w zielonej kopercie z białym wyłożeniem, na którym zostały pozłocone inicjały Państwa młodych.

Komplet dodatków do tych zaproszeń możecie zobaczyć na stronie kolekcji Burgundy. Oczywiście kolorystyka pozostaje taka jak w zaproszeniu  Green Brush, czyli zileń, biel i złoto.

NASZE INNE ZAPROSZENIA W ZIELONEJ KOLORYSTYCE TO:

GREENERY GREENERY 2 EMERALD  TWIGS

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA