zielone zaproszenia slubne

WZÓR: Emerald   6,60 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
złożone: 21 x 10 cm; rozłożone: 21 x 30 cm

Papier:
zielony 250 g, ecru 250 g

W cenę wliczone są:
zaproszenie rozkładane z przepaską i uszlachetnieniem druku

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz ogólnej kolorystyki zaproszenia.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Szmaragdowe zaproszenia ślubne

Szmaragdowy kolor króluje na Waszych ślubach! Nic dziwnego, ponieważ jest to kolor wręcz stworzony na eleganckie okazje. Genialnie wpisuje się zarówno w dworkowy styl sali weselnych, jak i w minimalistyczne nowoczesne wnętrza. Kiedy połączycie kolor szmaragdowy, lub jak kto woli butelkowej zieleni z kolorem złotym, białym lub ecru, to otrzymacie połączenie idealne.

Kolor butelkowej zieleni w zaproszeniach ślubnych Artirea

W kolekcji papeterii ślubnej Emerald wykorzystaliśmy zielony papier barwiony w masie jako bazę zaproszenia. Stanowi on wyraziste tło dla złotego podklejenia z papieru metalizowanego, na którym znajduje się karta z papieru w kolorze ecru z treścią główną zaproszenia. Dzięki połączeniu papierów o różnej strukturze zielone zaproszenie ślubne nie jest za ciężkie i nabiera lekkości oraz elegancji.

Zielone eleganckie dodatki ślubne

Do zaproszeń ślubnych w kolorze szmaragdowym możecie dobrać także dodatki. Starliśmy się, aby były one spójne z projektem zaproszenia, ale również na tyle uniwersalne, abyście mogli je wykorzystać w swojej stylizacji weselnej (Jeśli chcecie otrzymać garstkę praktycznych informacji jak spójnie zaaranżować ślub w kolorze szmaragdowym, to odsyłam Was na mojego artykułu na ten temat: https://artirea.pl/szmaragdowy-slub/

pozłacane winietki

Przy winietkach ślubnych postawiliśmy na klasykę, to znaczy na tradycyjną winietkę składaną (na papierze ecru lub zielonym), której napisy zostały uszlachetnione złotą folią. Dzięki temu pozłacane winietki są elegancką ozdoba stołu.

eleganckie zielone zawieszki na alkohol

To nie prawda, że zawieszki na alkohol wychodzą z mody. Są one interesującym akcentem dekoracyjnym jeśli wykonane są estetycznie i maja ciekawą treść, często żartobliwą:)W zawieszkach Emerald postanowiliśmy wykorzystać wszystkie rodzaje papieru, tj. zielony, złoty oraz ecru. Całość zwieńczona jest satynową wstążką w kolorze butelkowej zieleni, którą możecie również zamienić na złoty sznurek bądź inną wstążkę.

Szmaragdowe, pozłacane menu weselne

Nad menu nie zastanawialiśmy się zbyt długo. Postanowiliśmy je wykonać na papierze zielonym, a okładkę przyozdobić  pozłoconym napisem. Dzięki temu menu weselne jest bardzo eleganckie. Wewnątrz możecie znaleźć treść menu na papierze ecru z pozłoconymi napisami.

Numeracja stolików w kolorze złotym

Numerację stolików możemy wykonać jako pojedynczą kartę wkładaną do ramki (zakupujecie ją we własnym zakresie. Nasza ramka jest z pepco i kosztował chyba 4 zł ). Albo jako numeracje składaną jak winietka, do której nie będziecie musli dokupywać ramki. Ze względu na, to że z pewnością wystrój Waszych sal weselnych będzie różny, tak samo jak Wasze pomysły, to oferujemy numerację na papierze zielonym lub ecru, abyście mogli jak najlepiej dopasować ją do Waszych upodobań.

 

 

 
 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA