Zaproszenia ślubne – projekt indywidualny

Od początku naszej działalności otwieramy się na Wasze pomysły i tworzymy dla Was indywidualne projekty zaproszeń ślubnych. 

zaproszenia ślubne z eukaliptusem

Zaprojektowana specjalnie dla Was papeteria ślubna w 100% odda waszą osobność oraz wpasuje się idealnie w styl uroczystości.

Dzięki tej opcji macie możliwość stworzenia razem z nami niepowtarzalnych, pięknych i oryginalnych zaproszeń ślubnych.

Jesteśmy zainteresowani projektem indywidualnym. Co powinniśmy zrobić?

W pierwszej kolejności napisać do nas maila artirea.kc@gmail.com , w którym opiszecie Waszą koncepcję zaproszeń, prześlecie inspiracje itp. Warto też podać zakres kwotowy jaki jesteście w stanie wydać na jedną sztukę zaproszenia oraz przybliżoną liczbę zaproszeń.

Stworzenie nowego wzoru wiąże się z dodatkowymi opłatami.

W przypadku projektu indywidualnego konieczna jest opłata za projekt w wysokości 150 zł., po otrzymaniu której zaczynamy tworzenie dla Was indywidualnego projektu elektronicznego (opłata zawiera projekt zaproszeń oraz dodatków).

Oczywiście zanim wpłacicie pieniądze wspólnie ustalamy wstępny kształt zaproszenia, styl itp. Warto w tym wypadku podesłać do nas to co się Wam podoba, opisać wszą koncepcję, przesłać inspiracje itp. Po wstępnym ustaleniu pomysłu przesyłamy formularz zamówienia, który należy wypełnić zgodnie z wytycznymi. Dzięki formularzowi będziemy mogli stworzyć projekt zaproszenia już z Waszymi danymi.

Dopiero po odesłaniu formularza wpłacacie kwotę w wysokości 150 zł na podane przez nas konto. Na podstawie formularza i ustalonej wcześniej koncepcji oraz określeniu wstępnego zakresu cenowego przygotowujemy projekt zaproszenia i podsyłamy do Wam do wglądu w formacie PDF.

Istotna kwestia:  opłata w wysokości 150 zł nie jest zwracana, kiedy projekt jest już gotowy, a Wy chcielibyście zrezygnować z zamówienia.

Jak długo będę czekać na projekt zaproszenia?

Na wykonanie indywidualnego projektu mamy 8 dni roboczych od momentu zaksięgowania na naszym koncie opłaty za projekt (150 zł). Wraz z projektami przesyłamy również cenę za poszczególne elementy (zaproszenia, zaprojektowane dodatki) .

Po ewentualnych uwagach i akceptacji projektu przesyłamy końcową wycenę za zamówienie, która jest zgodna z wcześniej przesłanymi cenami i proporcjonalna do ilości wybranych zaproszeń.

Jak długo po zaakceptowaniu projektów będę czekać na zaproszenia?

Po wpłacie pieniędzy za zamówienie oraz po zaakceptowaniu projektów rozpoczynamy zlecenie. Właściwa realizacja zamówienia w tym wypadku wynosi 10 dni roboczych (w przypadku zamówienia do 110 sztuk, lub 14 dni roboczych powyżej 110 sztuk). Po tym czasie wysyłamy do Was paczkę z papeterią.

Jeżeli jesteście zainteresowani opcją indywidualną, czekamy na maila od Was:)

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA