zaproszenia ślubne tatry

WZÓR: TATRY  7,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
10,5 x 14,8 cm

Papier:
czarny barwiony w masie, ecru

W cenę zaproszenia wliczone są:
zaproszenie jadnokartkowe, zadrukowane dwustronnie z wybiórczym pozłoceniem, koperta z wklejką i pozłoceniem, opaska transparentna.

Istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz ogólnej kolorystyki zaproszenia. Złocenie możemy również zamienić na srebrzenie, lub folię w kolorze niebieskim, czerwonym i szmaragdowym.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

TATRY – minimalistyczne zaproszenia ślubne z graficznym motywem polskich Tatr.

Jeśli jesteście miłośnikami gór, to przybijamy Wam piąteczkę na powitanie. Bo góry kochamy całym sercem i aż dziwne, że to dopiero nasza druga kolekcja zaproszeń ślubnych z górskim motywem.

Jednak w przypadku kolekcji TATRY nie idziemy w stronę rustykalnych, minimalistycznych klimatów, ale stawiamy na elegancję i złoto. A wszystko po to, aby zaproszenie TATRY oraz pozostała papeteria pasowała zarówno do wystroju rustykalnego, jak i eleganckich obiektów weselnych, których przecież w Polsce nie brakuje:)

Zaproszenie ma formę jednokartkową, zadrukowaną dwustronnie drukiem czarnym z połączeniem wybiórczego uszlachetnienia złotą folią. Zaproszenie owinięte jest półtransparentną opaską i umieszczone w beżowej kopercie z równie efektowną, pozłoconą wklejką.

Postawiliśmy na dwie wersje zaproszeń z górskim motywem. Pierwsza z nich ukazuje uniwersalną grafikę gór, druga natomiast przedstawia masyw naszego rodzimego Giewontu, oraz (na wklejce do koperty) widok na Giewont z doliny Strążyskiej. Kolekcja jest zatem mega mocno spersonalizowana pod Tatry i na sto procent skradnie serca wszystkich tatromaniaków🙂

Do zaproszeń możecie zamówić również wszystkie pozostałe dodatki, takie jak winietki, zawieszki na alko, menu, numerację itp. Ceny dodatków znajdziecie w cenniku 🙂

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA