Tanie zaproszenia ślubne – czy to możliwe?

tanie zaproszenia ślubne kwadratowe
Wzór K10 – kolekcja BASIC KWADRAT – kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć kolekcji

Jak myślicie, co jest – jeśli chodzi o kwestie organizacyjne wesela- najważniejsze? Oczywiście budżet, jaki posiadacie, gdyż to on determinuje na jak dużą uroczystość, będziecie mogli sobie pozwolić oraz jakie elementy dodatkowe urozmaicające wesele pojawią się na Waszym ślubie.
I tutaj uwaga wg statystyk zaproszenia ślubne są jednym z mniejszych wydatków w ślubnym budżecie, gdyż pochłaniają one jedynie 2% całej sumy, którą przeznaczycie na wesele. Tak więc podstawowym pytaniem, które musicie sobie zadać, jest to czy rzeczywiście zdecydowanie się na tanie zaproszenia ślubne będzie dla Was aż tak dużą oszczędnością?

tanie zaproszenia ślubne
Kolekcja BASIC PROSTOKĄT – kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć kolekcji

Zaproszenia ślubne to Wasza wizytówka

Zaproszenia są jedyną opcją, za pomocą której Wasi goście dowiedzą się o ślubie i weselu – są one WIZYTÓWKĄ waszą i waszego ślubu. I już słyszę za plecami słowa „Ale większość osób schowa zaproszenia do szuflady i wyjmie je przed ślubem”. Tak. Są takie osoby – tutaj nie ma co się kłócić, ale spójrzcie na to z innej perspektywy.
Idziecie na spotkanie biznesowe związane z organizacją jakiegoś wydarzenia. Pod koniec spotkania wymieniacie się wizytówkami i w tym momencie wręczacie potencjalnym inwestorom swoją wizytówkę, która jest z tak cienkiego papieru, że zdążyła się już pogiąć- lub co gorsza! – podrzeć podczas wyjmowania z wizytownika. Projekt jest tak nieczytelny i nieprzystępny, że inwestor stwierdza, że „Halo! Oni mają zorganizować moje wydarzenie, a sami nie potrafią zadbać o własny wizerunek” Coś tu nie gra prawda?
Podobnie jest z zaproszeniami. Są one Waszą wizytówką, więc powinny być solidnie wykonane z należytą starannością. A jak się domyślacie papiery wysokiej jakości, dodatkowe uszlachetnienia druku, koperty kosztują. I – jak się niektórym wydaje – nie są one jednym kosztem zaproszenia. Gdyż na jego cenę składają się także: wyjątkowy projekt, który ktoś przygotował (projekt nie zrobi się sam), przygotowanie do druku, obsługa klienta, opłaty podatkowe, prąd i jeszcze zarobek dla osoby, która poświeci czas na to, aby Wasze zaproszenia starannie przygotować, złożyć i do Was wysłać Trochę się tego nazbierało prawda?
Dlatego też za znaczną większość zaproszeń ślubnych dobrej jakości trzeba po prostu zapłacić. Nie można mieć jakość Mercedesa w cenie Daci, prawda?

zielone zaproszenia slubne
kolekcja BOTANICAL – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Na co zwracać uwagę przy tanich zaproszeniach ślubnych.

Na rynku znajdziecie mnóstwo ofert tanich zaproszeń ślubnych. Można je kupić nawet za 1,50 zł/szt. – ale nigdzie nie jest napisane, że papier w takim zaproszeniu ma gramaturę, np. 170! (tak są takie przypadki i byliśmy w szoku, że w ogóle ktoś może oferować zaproszenia na tak CIENKIM papierze!) Tani materiał będzie powodował prześwity, a papeteria będzie wyglądała naprawdę słabo i niedbale. Zaproszenia takie zazwyczaj są też bez koperty, którą musicie później dokupić sami. Dlatego wybierając zaproszenia ślubne, kierujcie się gramatura minimum 250.

botaniczne zaproszenia slubne
Kolekcja TWIGS – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Tanie zaproszenia ślubne dobrej jakości

Oczywiście tanie zaproszenia ślubne mogą iść w parze z materiałami dobrej jakości i precyzyjnym wykonanie. W tym wypadku musicie się jednak nastawić na minimalizm i na to, że zaproszenia będą w skromnym prostym stylu, bez dodatkowych uszlachetnień druku (które jak sama nazwa wskazuje „uszlachetniają”, czyli podnoszą wartość estetyczną i cenową danego produktu). A zatem kluczowe pytanie: Jak obniżyć cenę zaproszenia zachowując jego wysoką jakość?

Tanie zaproszenia ślubne- jednokartkowe.

W dużej mierze to forma decyduje o cenie. Zdecydujcie się więc na jednokartkowe zaproszenia, bez dodatkowych złoceń. Dzięki temu jego cena będzie niższa niż zaproszeń na wielu kartach, otwieranych ze wklejkami itp. Oszczędność powstaje tu na skutek wykorzystania mniejszej ilość papieru do wykonania jednego zaproszenia.

tanie zaproszenia ślubne
Wzór P12 przód Kolekcja BASIC PROSTOKĄT – kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć kolekcji

Koperta w tanich zaproszeniach ślubnych

Dodatkowym elementem, który powoli wam kupić tanie zaproszenia ślubne jest koperta. Wybierzcie modele z kopertą białą zamiast kolorowej (zazwyczaj jest ona tańsza), ale niekoniecznie cieńsza. Biel pasuje do wszystkiego, więc kolor koperty w tym wypadku nie będzie kolidował z Waszymi kolorystycznymi ustaleniami.

Tanie zaproszenia ślubne kwadratowe.

Jeśli jednak jednokartkowa forma zaproszeń do was nie przemawia lub musicie na zaproszeniu umieść wiele informacji, możecie się zdecydować na zaproszenia kwadratowe otwierane, które będą miały nico inną formę oraz więcej miejsca na treść zaproszenia.

tanie zaproszenia ślubne kwadratowe
Wzór K4 kolekcja BASIC KWADRAT – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Tanie zaproszenia ślubne z personalizacją gości

Wiele pracowni z personalizację gości na zaproszeniu pobiera dodatkową opłatę (u nas kosztuje to 40 gr/szt.). Wiąże się to z większą ilością pracy, jaką trzeba włożyć podczas przygotowania plików do druku, niż w przypadku zaproszeń bez personalizacji. Dlatego, jeśli chcecie zapłacić za zaproszenia mniej, zdecydujcie się na opcję bez personalizacji gości. W ten sposób imiona i nazwiska gości wypiszecie własnoręcznie

Tanie zaproszenia ślubne, czy rzeczywiście warto.

Tak, jeśli musicie szukać oszczędności na każdym etapie przygotowań. Ale pamiętajcie, by wykonać dobry research przed zakupem, aby nie okazało się, że będą to jedynie pozorne oszczędności.
Potrafimy zrozumieć każdego i wiemy, że organizacja ślubu wymaga dużego nakładu finansowego, dlatego tanie zaproszenia ślubne również znajdują się w naszej ofercie. Są to j projekty proste, bez dodatkowych zdobniczych elementów, ale nadal piękne w swojej prostocie. I co najważniejsze wykonane przez nas, na wysokiej jakości materiałach.

Pozostałe tanie zaproszenia ślubne

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA