złote zaproszenia ślubne

Złoto to temat szalenie wdzięczny, jeśli chodzi o śluby i wesela! Ten kolor niemal perfekcyjnie komponuje się z burgundem, kobaltem, bielą, błękitem, różem, czernią i… wszystkim innym! Ostatnimi czasy prym wiedzie złoto w połączeniu z odcieniem butelkowej zieleni.

Kolekcja GOLDY. Kliknij w zdjęcie i zobacz wszystkie zdjęcie i pełen opis kolekcji.
zloto zielone zaproszenia slubne
Kolekcja GREEN BRUSH. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć tego wzoru

Równie pięknie będzie wyglądać z każdą wersją koloru zielonego, jednak ten konkretny budzi największy zachwyt. Bezkonkurencyjny póki co. Dlatego nie ma najmniejszego problemu obecnie by znaleźć setki, tysiące inspiracji ze złotem w roli głównej.

zloto zielone zaproszenia slubne
Kolekcja JUNGLE. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć wzoru.

Złote zaproszenia ślubne to perfekcyjne wprowadzenie

Wręczając zaproszenie ze złotą czcionką, kalką czy sznureczkiem w tym odcieniu – dajemy delikatnie do zrozumienia, że nie będzie to raczej sielskie przyjęcie w ogrodzie. Sugerujemy już tym samym elegancki charakter wydarzenia, niekoniecznie narzucając się z czymkolwiek – to dopiero zapowiedź. Ledwie subtelna sugestia. Podobnie jak w przypadku zaproszeń oprószonych złotym pyłem – przepych i błysk są tutaj oczywiste. I najprawdopodobniej tego będą spodziewać się goście.

zaproszenia slubne glamour rozowe zlote
Kolekcja PINK GLAM. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć wzoru

Dlaczego złoto to naprawdę dobry detal dla zaproszeń ślubnych, jak również dla całej papeterii ślubnej i innych dekoracji? Przyjrzyjmy się najpierw symbolice tego koloru, która nie powinna pozostawać tutaj bez znaczenia. Bowiem złoto symbolizuje wszelkie bogactwo i obfitość, we wszystkich aspektach. Dlaczego by więc nie użyć tego symbolu przy okazji rozpoczynania kolejnego życiowego rozdziału? Nie będzie chyba lepszego momentu, żeby wpleść taką ilość złota, jaka tylko nam się zamarzy.

zlote zaproszenia slubne
Kolekcja JAŚMIN

Ile złota mogą pomieścić złote zaproszenia ślubne?

To już tylko i wyłącznie decyzja narzeczonych, ile tegoż złota chcą na swoich zaproszeniach ostatecznie mieć. Czy ma to być ledwie delikatny akcent w postaci inicjałów albo jednego słowa? A może złota czcionka całej treści? Złoto słów zestawione z bielą papieru? A może tłem będzie kolor? Pastelowy i romantyczny albo zdecydowany i elegancki. Minimalistyczny – tak, złoto może być minimalistyczne! Jeśli użyjemy go na zasadzie: mniej znaczy więcej. Jeśli potraktujemy go jako subtelny detal lub skromnego acz wytwornego, głównego bohatera. Opcji jest naprawdę wiele.

zlote minimalistyczne zaproszenia slubne
KOLEKCJA COPPER. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć wzoru.
pozlacane winietki dodatki weselne
Dodatki z kolekcji COPPER. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.

Należałoby rozważyć przede wszystkim: co dokładnie chcemy zaanonsować tym zaproszeniem? Czy w naszym przypadku złote zaproszenia ślubne są przedsmakiem wesela z dominacją tego koloru? Czy może zupełnie niezobowiązującym wyborem w zgodzie z naszą estetyką i gustem? A może to absolutnie przypadkowa decyzja? Po prostu nam się spodobały i już?

zloto czarne zaproszenia slubne
Kolekcja GREAT GATSBY. Kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.

Złote zaproszenia ślubne bywają różne

Tak jak już dowiedzieliście się wyżej. Możemy wybierać do woli, asortyment jest na tyle szeroki że niemal każdy ma szansę znaleźć coś dla siebie. Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości czy pytania – śmiało pytajcie, wspieramy i doradzamy .

złote zaproszenia slubne
Kolekcja CLASSIC. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
 
 
złote zaproszenia ślubne
 
bordowo zlote zaproszenia slubne
Kolekcja MARSALA. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis oraz zdjęcia wzoru.
 
zaproszenia slubne zlote
 
zlote zaproszenia slubne
 
 
 
 
 
zlote zaproszenia slubne
 
 
 
zlote zaproszenia slubne
 
 
zlote zaproszenia slubne

Więcej wpisów "Złote":

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA