Numeracja stolików- przykładowe realizacje

W naszej pracowni wykonujemy także numeracje stolików, oraz standy na bufety, które motywem i stylistyką zbliżone są do wybranej przez Was papeterii.  Zdjęcia poszczególnych numerków znajdziecie wchodząc w daną kolekcję – TUTAJ zobaczysz wszystkie nasze wzory papeterii.

Nasze numerki mają dwa rozmiary: 10,5 x 14,8 [cm] oraz 21 x 14,8 [cm]. Są wolno stojące (tzn., że stoją samodzielnie, nie trzeba umieszczać ich w ramkach, czy opierać wystrój stolika). Oczywiście możemy wykonać numerację w innym formacie oraz zaprojektowaną do włożenia w ramkę.

Ceny są różne – w zależności od kolekcji- wahają się w granicach od 5-8 zł. Najlepiej pobrać sobie CENNIK, w którym zobaczycie ceny wszystkich dodatków z danej serii. Cennik jest mega intuicyjny, podzielny na dane kolekcje, co ułatwi Wam odnalezienie interesującego Was wzoru

Dodatki należy zamówić najpóźniej na miesiąc przed ślubem. Możemy ten czas w wyjątkowych przypadkach skrócić do 3 tygodni lub 2 – ale tu konieczny będzie kontakt mailowy lub telefoniczny w celu potwierdzenia)

Dodatki możecie zamówić poprzez formularz zamówienia dodatków, który pobierzecie z tej strony – zamów dodatki ślubne

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA