minimalityczne zaproszenia ślubne rwane brzegi gipsówka

Wymiary zaproszenia:
12×17 cm

Papier:
papier biały fakturowany, imitujący papier czerpany 250 g, ręcznie rwany

 

RECEPTA – minimalistyczne zaproszenia ślubne

Kolekcja RECEPTA powstała w oparciu o adaptację projektu indywidualnego, który otrzymaliśmy od Agnieszki i Pawła. Są to zaproszenia wyjątkowe, bo łączą wiele nieoczywistych technik i materiałów, a także nietuzinkowy tekst zaproszenia ślubnego – w formie recepty.

Główne skrzypce w tych zaproszeniach ślubnych gra biały papier fakturowany, który bardzo przypomniana papier akwarelowy, lub papier czerpany. Ręcznie rwane brzegi kart nadają zaproszeniu romantyczny, niezobowiązujący charakter. Natomiast minimalistyczne grafika przedstawiająca gipsówkę świetnie wpisuje się w popularny ostatnio trend less is more.  Całość tej minimalistycznej papeterii ślubnej dopełnia ręcznie rwana szyonowa wstążka w kolorze beżowym, oraz beżowa koperta barwiona w masie, prosto od włoskiego producenta.

W wykonaniu tych zaproszeń stawiamy głównie na nasze „ręce”. Automatyzacja w przypadku tego wzoru jest ograniczona do minimum (jedynie zadruk wykonywany jest maszynowo), dlatego otrzymujecie przepiękne zaproszenia, które są w 100% polskim rękodziełem.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA