czarne zaproszenia ślubne

WZÓR: ADRIA 7,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
14,8 x 10,5 cm 

Papier:
satynowy matowy 300 gr, dwustronnie powleczony matową folią

W cenę zaproszenia wliczone są:
czarne zaproszenie jednokartkowe, zadrukowane dwustronnie, koperta z dekoracyjnym wyłożeniem. 

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

Czarne zaproszenia ślubne – nowoczesna forma elegancji dla minimalistów!

Jeśli poszukujecie czegoś innego niż tradycyjne kwiatowe motywy, zaproszenia ślubne ADRIA będą idealne dla Was! Są pełne nowoczesności, elegancji i nietuzinkowego stylu.

Czarny minimalizm w zaproszeniach ślubnych

Kolekcja ADRIA została stworzona na specjalne życzenie Patrycji i Piotrka.
Motywem przewodnim była czerń, minimalizm, odrobina złota i monstera.
Postawiliśmy na minimalistyczny wygląd i formę zaproszenia – jest ono jedno kartkowe zadrukowane dwustronnie. Papier, który wykorzystaliśmy gramaturę 300 i jest dwustronnie powleczony matową folią, co nadaje zaproszeniom półsatynową powłokę. Złote elementy na zaproszeniu nie są uszlachetnione metaliczną folią – na font został nałożony gradient imitujący złocenie, który jest standardowym zadrukiem cyfrowym. Wszystko po to, aby zminimalizować błyszczenie.

Funkcjonalny charakter czarnych zaproszeń ślubnych

Minimalizm to nie tylko oszczędność w dekoracji, to także funkcjonalność i właśnie takie są czarne zaproszenia ADRIA. Informacje dotyczące uroczystości zostały przedstawione w formie praktycznej tabeli, co pozwoli na łatwe odczytanie niezbędnych danych dotyczących Waszego ślubu. Na froncie zaproszenia znajdują się bowiem tylko Wasze imiona (lub imiona i nazwiska – jeśli zechcecie) oraz data i godzina ślubu, a pod nią umieszczamy personalizację gości. Na odwrocie zaproszenia umieściliśmy wszystkie informacja potrzebne gościom, tj. miejsce ślubu, miejsce wesela, data potwierdzenia przybycia oraz info o prezentach.

Elementy dekoracyjne w czarnych zaproszeniach ślubnych.

Jedynym elementem dekoracyjnym, który przełamuje minimalistyczną formę zaproszenia, jest dekoracyjna wklejka do koperty z grafiką przedstawiającą monsterę oraz złote liście.
Dzięki temu, zaproszenia ślubne mają wyjątkowy i oryginalny charakter, który przyciąga uwagę.

Do zaproszeń możecie zamówić również wszystkie pozostałe dodatki, takie jak winietki, zawieszki na alko, menu, numerację itp. Ceny dodatków znajdziecie w cenniku 🙂 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA