zaproszenia ślubne góry

WZÓR: GÓRY 2 6,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
14 x 14 cm

Papier:
niemiecki, biały papier 250g, włoski, butelkowo-zielony papier barwiony w masie – 250 g

W cenę zaproszenia wliczone są:
kwadratowe, otwierane zaproszenie z pozłoconą grafiką gór na froncie, koperta

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

Zaproszenia ślubne z motywem gór

Kolekcja GÓRY 2 to nasza, trzecia już,  propozycja górskich zaproszeń ślubnych (po kolekcji GÓRY oraz TATRY). Powstała ona na specjalne życzenie Eweliny i Łukasza i oparta była w dużej mierze na naszym wzorze MOTOR. 

Zaproszenia ślubne GÓRY 2

Motywem przewodnim papeterii z górskim wzorem są oczywiście szczyty gór – które uszlachetniliśmy złotą folią (możemy je również posrebrzyć). Złocenie grafiki znajduje się na okładce. Natomiast kolory przewodnie, to biel czerń zieleń i złoto. Podobnie jak w przypadku uszlachetnienia druku kolory przewodnie w tym zaproszeniu możemy zmienić na inne – wystarczy, że wcześniej się z nami skontaktujecie. W większości przypadków taka modyfikacja nie wpływa na cenę zaproszenia. 

Dla Kogo zaproszenia ślubne z górami ?

Zdecydowanie dla miłośników górskich wędrówek! Zaproszenia z motywem gór to doskonały wybór dla par, które pragną podkreślić swoją pasję do górskiej przyrody oraz chcą wprowadzić do swojego ślubu elementy natury. Ten motyw świetnie sprawdzi się również w przypadku, gdy planujecie ślub w górach i chcielibyście, aby zaproszenia wprowadziły Waszych gości w klimat tej wyjątkowej scenerii.

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA