ZAPROSZENIA DLA RODZICÓW 

Zamawiając nasze zaproszenia, możecie je oczywiście spersonalizować i zamówić również zaproszenia dla Rodziców. 

Jednak bardzo często decydujecie się na zakupienie dla Rodziców specjalnych zaproszeń, które będą spójne z pozostałą papeterią, ale również będą się wyróżniały na tle zaproszeń dla pozostałych gości. 

W ten sposób wyróżnicie swoich rodziców, podarowując im zaproszenie, które nie tylko będzie informowało o ślubie, ale będzie również podziękowaniem dla nich za trud, jaki włożyli w wasze wychowanie oraz prośbą o błogosławieństwo. 

Uwierzcie na słowo – rodzice na 100% będą zaszczyceni i zachowają to zaproszenie na pamiątkę. 

Nasza propozycja zaproszeń dla Rodziców to drewniane pudełeczko, przyozdobione zgodnie z motywem i kolekcją, którą wybraliście (wszystkie nasze kolekcje zaproszeń możecie zobaczyć tutaj)

Wnętrze i tekst możecie dowolnie modyfikować 🙂

Wymiary pudełeczka:
14,5 x 14,5 x 2,5  cm

Cena: 50 zł/szt.

Zaproszenie ślubne dla rodziców

To wyjątkowy element każdej ceremonii. To ważne, by zapewnić rodzicom odpowiednie zaproszenie, które podkreśli ich wyjątkową rolę w tym szczególnym dniu. U nas znajdziecie zaproszenia ślubne dla rodziców, które są nie tylko eleganckie i piękne, ale także noszą ze sobą głębokie znaczenie.


Nasze zaproszenia ślubne dla rodziców zostały starannie zaprojektowane, by podkreślić więź między parą młodą a ich bliskimi. Dostarczamy je w pięknych, wyjątkowych sosnowych pudełkach, które odzwierciedlają istotę tego wyjątkowego dnia i są dopasowane do stylu pozostałej papeterii.

Zaproszenie ślubne dla rodziców to nie tylko formalna intencja zaproszenia, ale także wyraz wdzięczności i miłości dla tych, którzy mieli ogromny wpływ na życie pary młodej. To sposób na wyrażenie wdzięczności za wsparcie, miłość i troskę, jaką rodzice okazali przez lata. Nasze zaproszenia przenoszą te uczucia w najpiękniejszy sposób, tworząc niezapomniane chwile podczas otwierania pudełka.

W naszej ofercie znajdują się różne style zaproszeń ślubnych dla rodziców, aby każdy mógł znaleźć ten odpowiedni dla siebie, który odzwierciedla różne gusty i preferencje. Ponadto, dajemy Wam możliwość personalizacji treści, która może być również prośbą o błogosławieństwo.

Warto zadbać o wszelkie szczegóły ceremonii ślubnej, a zaproszenie ślubne dla rodziców nie jest tu wyjątkiem. To priorytet dla nas, by zapewnić najwyższą jakość i komfort naszym klientom. Dlatego stawiamy na dbałość o detale, tworzenie niepowtarzalnych projektów i zapewnienie najwyższej estetyki naszych wyrobów.

Podsumowując, jeśli szukasz zaproszenia ślubnego dla swoich rodziców, które podkreśli ich unikalną rolę w tym ważnym dniu, to jesteś we właściwym miejscu. Nasze zaproszenia ślubne dla rodziców są eleganckie, piękne i jednocześnie pełne emocji. Zapewnią nie tylko wdzięczność, ale także wyrażenie miłości i szacunku, jakie rodzice zasługują. Przygotowane w wyjątkowych pudełkach, wprowadzą Was w magiczną atmosferę już od momentu rozpakowania, a dla Rodziców będę wspaniałą Pamiątką.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA