ZAPROSZENIA ŚLUBNE MIĘTOWE

Pastelowe kolory to zdecydowani faworyci, jeśli chodzi o stylistę ślubną. Piękne współgrają z florystyką oraz stanowią świetną bazę dla aranżacji weselnej. Od lat królują one we wszystkich zestawieniach zarówno modowych, wnętrzarskich, jak i ślubnych. Wśród nich znajduje się także kolor miętowy. Miętowe zaproszenia ślubne uosabiać będą delikatność, ukłon w stronę natury i nowoczesność. Warto się ku niemu zwrócić, jeśli, np. wasz partner za żadne skarby nie chce słyszeć o ślubie w kolorze różu. W tym wypadku mięta będzie idealna, ponieważ jest unisex, ani kobieca, ani męska. Wręcz baza idealna do dalszych poczynań dekoratorskich i stylistycznych.

Miętowe zaproszenia ślubne.

Wprowadzają do papeterii nutkę radosnego orzeźwienia. Pomimo tego, że są delikatne, nie są blade i nudne. Pozwalają w subtelny sposób podkręcić standardową biel, a w połączeniu z kwiatami dają naprawdę świeży efekt, który sprawdzi się na zarówno na ślubach wiosennych, letnich, jak i zimowych (połączenie mięty, np. z bielą i srebrem).

Miętowe zaproszenia ślubne – z czym łączyć

Miętowy kolor jest kolorem bezpiecznym. Można nim ławo operować, nie robiąc aranżacji krzywdy. Na ślubie i w papeterii łączymy go z bielą i szarościami. Uzyskujemy wtedy połączenie pełne elegancji i ładu ze skandynawskim powiewem. W miętowe zaproszenia ślubne warto także wpleść kolor złoty lub srebrny i uzyskać dzięki temu duet idealny na ślub w stylu glamour, lub art déco.

 
pastelowe rozowo mietowe zaproszenie slubne i dodatki na wesele
 
 
 
 
 
dodatki ślubne pastelowe i miętowe
 
 
 
 

Pozostałe zaproszenia ślubne Miętowe

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA