Zaproszenia ślubne lawenda

Prowansja, ciepłe promienie słońca, wyśmienite wino i do tego bajecznie pachnące pola lawendy… Romantycznie prawda? Mogę się założyć, że niejedna z Was uwielbia ten sielski francuski klimat, może więc warto w tym właśnie stylu urządzić swój ślub. A gości poinformować o nim zaproszeniami ślubnymi z motywem lawendy.

zaproszenia slubne lawenda lawendowe zaprosznia slubne kwadratowe
ZAPROSZENIA LAVENDER – kliknij w zdjęcie i zobacz całą kolekcję

lawenda na ślubie.

Ślub w stylu prowansalskim determinuje kilka głównych elementów. Delikatna, pastelowa kolorystyka, sielski klimat schabby chic oraz niezliczone bukiety lawendy. Te ostatnie warto wykorzystać jako bukiety na stołach, wiązankę Panny Młodej, lub umieścić wetkniętą lawendę w serwetki dla gości. Od razu zaznaczę, że lawenda absolutnie nie musi być świeża (choć ta pachnie najpiękniej). Z powodzeniem możecie wykorzystać lawendę suszoną. Wygląda ona równie dobrze, zarówno kolorystycznie jak i zapachowo., więc absolutnie nie musicie z niej rezygnować, jeśli termin jej kwitnięcia już minął.

lawendowa ksiega gości
KOLEKCJA LAVENDER – kliknij w zdjęcie i przejdź do wzoru

Pastelowa kolorystyka i lawenda

Jeżeli chcecie wybrać lawendę jako motyw przewodni waszego ślubu, zastanówcie się z jakimi kolorami ją zestawić. Podpowiemy wam, że lawenda najlepiej będzie wyglądała w towarzystwie jasnych kolorów. Takich jak biel, ecru, delikatne szarości czy jasny fiolet. Ale równie dobrze zaprezentuje się w rustykalnym wnętrzu, nowoczesnej stodole w towarzystwie eko dodatków i jutowych dekoracji.

lawenowe zaproszenia slubne rustykalne akologiczne artirea
ZAPROSZENIA LAVENDER – kliknij w zdjęcie i zobacz całą kolekcję

Zaproszenia ślubne lawenda

Uroczystość zaślubin utrzymana w klimacie ciepłej Prowansji, będzie na pewno niezapomnianym wydarzeniem. Zaproście więc swoich gości na ten Najważniejszy dzień w wyjątkowy sposób, który podkreśli charakter waszej uroczystości. Świetnym wstępem do lawendowego ślubu będą lawendowe zaproszenia ślubne. Aby były one spójne z całym wydarzeniem, warto aby posiadały naturalne elementy dekoracyjne w postaci rafii, jutowych opasek,lnianych sznurków i oczywiście gałązek Lawendy! Czy to suszonych czy w postaci kwiatowej grafiki.  Możecie postawić na zaproszenia kwadratowe, prostokątne, czy jedno kartkowe. Jeżeli chcecie połączyć biel i fiolet, umieśćcie zaproszenie w białej kopercie. Natomiast jeżeli zależy Wam na uroczystości utrzymanej w stylu eko postawcie na koperty ekologiczne, które podkreślą rustykalny charakter ślubu.

lawenda zaproszenia slubne lawendowe zaprosznia slubne
ZAPROSZENIA LAVENDER 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz całą kolekcję

Lawendowa papeteria ślubna

rustykalna numeracja stolika z lawenda artirea
NUMERACJA LAVENDER 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz całą kolekcję
ZAWIESZKA LAVENDER 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz całą kolekcję

Lawendowe zaproszenia ślubne z pewnością przykują uwagę Waszych gości, którzy będą wstępnie wiedzieli w jakim klimacie utrzymany będzie Wasz ślub. Ale także poprzez winietki, zawieszki i numeracje stolików możecie podkreślić prowansalski charakter ślubu.

winietki rustykalne z lawenda artirea
WINIETKA LAVENDER 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz całą kolekcję

 

Więcej zaproszeń ślubnych z lawendą

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA