Bordowe zaproszenia ślubne

Był taki moment jednego z sezonów ślubnych, że bordo stało się bardzo powszechnym kolorem przewodnim. Inspiracje w odcieniu marsala dosłownie zalewały Internet! Nie sposób jednak odmówić im piękna zamkniętego w tej nieoczywistej elegancji. A w połączeniu ze złotem? To już wdzięk i klasa, jakich mało!

bordowe zaproszenia slubne
Kolekcja AUTUMN LOVE. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Wpisując na Pintereście: marsala wedding, możemy podziwiać tak różnorodne i zachwycające realizacje ślubne, że dech zapiera. Chcą przełożyć je na swoją organizację ślubu i wesela, warto wiedzieć czym dokładnie się inspirować a czym niekoniecznie. Nie wszystko da się przełożyć na nasze realia w skali 1:1, próbować jednak zawsze warto! I do tego serdecznie namawiamy, już na starcie przedweselnych przygód i wyborów.

Jesienne zaproszenia slubne bordowe
Kolekcja AUTUMN. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Bordowe zaproszenia ślubne również miały (i mają!) swoje pięć minut

I w zasadzie wciąż to trwa. Bordo zadomowiło się w tematyce weselnej już na tyle swobodnie, że pojawia się wciąż, i wciąż. W całkiem sporych elementach, jak i ledwie zauważalnych detalach. Czasem to cała dekoracja stołów, czasem subtelna ilość bordowych kwiatów pośród innych barw. Jeszcze innym razem to właśnie bordowe zaproszenia ślubne.

bordowe zaproszenia ślubne
Kolekcja Burgundy. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Dlaczego ten kolor wciąż jest wybierany? Bo jest nieprzeciętny i to z pewnością jeden z kluczowych argumentów. Bo mimo intensywności – jest szalenie uniwersalny. Wpasuje się w wiele wnętrz, doskonale zgra z wieloma dodatkami – od bieli, przez złoto, na szarościach wszelakich kończąc.

bordowe zaproszenia ślubne
Kolekcja BORDOWE PIWONIE, klinij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji.

Możemy stworzyć z niego bazę pod klasyczną elegancję, ubraną w intensywność. Możemy też zadać szyku w opcji nieco swobodniejszej. Możemy bardzo wiele. Bordo lokowane w detalach to wdzięk nie do podrobienia. Z kolei bordo w dużych elementach i powierzchniach to elegancja szyta na miarę ponadprzeciętności.

podroznicze zaproszenia slubne
Kolekcja MIGHTY WINGS. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Zaproszenia ślubne bordowe to nie tylko kwiatowe wzory

Choć mogłoby się tak wydawać! W bordowych zaproszeniach śłubnych widzimy misternie złocone jednolite karty w tym odcieniu. To zaledwie subtelne dodatki w postaci sznureczka czy wstążeczek. To bordowe koperty i czcionka. To również bordowe kwiaty. Ale nie tylko i wyłącznie. Możliwości jest tak wiele, że nie sposób wszystkie wymienić!

eleganckie bordowo zlote zaproszenia slubne z koronka artirea
Kolekcja MARSALA. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Wszystko dyktuje Wasza wyobraźnia i nasza twórczość. Duet doskonały. Bowiem my możemy stworzyć coś, co spełni Wasze oczekiwania a Wam pozwoli wejść w przedślubne przygotowania pewnym krokiem, z namiastką marzeń przelanych na Wasze bordowe zaproszenia ślubne. Absolutnie w Waszym stylu, na Wasze możliwości i potrzeby dopasowane. 

bordowe zaproszenia slubne
Kolekcja BORDEAUX

Więcej bordowych zaproszeń ślubnych

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA