ZAPROSZENIA ŚLUBNE FUKSJA

Pary młode bardzo często decydują się na zaproszenia ślubne w kolorze fuksji. Jest to kolor bardzo wyrazisty i przykuwający uwagę, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako element dekoracyjny zaproszeń ślubnych. Fuksja w zaproszeniach ślubnych zazwyczaj występuje jako niewielki element dekoracyjny, który urozmaica papeterią utrzymaną w stonowanych barwach. Jednak nie jest powiedziane, że kolor fuksjowy ma być tylko elementem. Może on zdominować całą kompozycję, przez co papeteria będzie bardzo odważna i wyrazista. Przyjrzyjmy się zatem różnym wariacjom na temat fuksji  w zaproszeniach ślubnych.
zaproszenia slubne tulipany zaproszenia slubne fuksja
ZAPROSZENIE SPRING – kliknij w zdjęcie i zobacz pełny opis kolekcji
kwatowe pastelowe rozowe zaproszenia slubne z kokarda artirea
Papeteria RETRO FLOWER – kliknij w zdjęcie i zobacz pełny opis kolekcji

Delikatne zaproszenia ślubne w kolorze fuksji

Tak jak wspomniałam, fuksja zazwyczaj jest jedynie elementem dekoracyjnym danej papeterii, który nadaje jej charakteru i pozwala wyeksponować kolor przewodni ślubu. Delikatne zaproszenia ślubne w kolorze fuksji mają stonowane kolory utrzymane w kolorystyce bieli, ecru, i pastelowego różu. Ta jasna kolorystyka zostaje przełamana zdecydowanym akcentem w postaci, np satynowej wstążki, ozdobnych ślubnych monogramów, kolorowej koperty czy też kolorowych czcionek.
szaro rozowe zaproszenia slubne nowoczesne artirea
Zaproszenie PASKI – kliknij w zdjęcie i zobacz pełny opis kolekcji
zaproszenia slubne fuksja granat
Papeteria PASKI – kliknij w zdjęcie i zobacz pełny opis kolekcji
elegackie dodatki slubne w kolorze pudrowego rozu artirea
Zaproszenie LACE 1 – kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu kolekcji

Kwiatowe zaproszenia w kolorze fuksji

Kolejnym elementem, który wprowadza do zaproszeń ślubnych kolor fuksjowy jest kwiatowa grafika. Dzięki niej możecie w zaproszeniu zaakcentować zarówno kolor przewodni, jak i kwiaty, które wybierzecie na ślub.  Zazwyczaj taką papeterię wybierają pary, które biorą ślub w okresach późno wiosennych i letnich, ponieważ zaproszenie pozwala zaakcentować radosny letni czas wspólnego świętowania.
Papeteria AKWARELOVE – kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu kolekcji
pastelowe winietki z motywem piwonii
Dodatki PIWONIA- kliknij w zdjęcie i zobacz pełny opis kolekcji
kwiatowe kolorowe delikatne zaproszenia slubne artirea
Zaproszenie TAJEMNICZY OGRÓD – kliknij w zdjęcie i zobacz pełny opis kolekcji
zaproszenia fuksja tropikalne liscie
Zaproszenie ALOHA – kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu kolekcji

Odważne zaproszenia w kolorze fuksji

Jeśli jesteście parą która lubi zaskakiwać, a kolory grają wam w duszy, to powinniście wybrać papeterię w stylu gypsy (radosne kolory, dużo zdobień, artystyczny nieład, przerost formy). Jest do opcja dla odważnych, ponieważ w tego typu zaproszeniach kolorem dominującym często jest fuksja w odważnej odsłonie! Zastosowana, np. w wściekle różowej kopercie lub wykorzystana jako papier pod główną kartę zaproszenia. Do tego masa dodatków w przeciwstawnych kolorach, takich jak kobalt, żółć czy złoto. Istna bomba kolorystyczna <3
 

Dodatki w fuksjowych zaproszeniach.

Elementy dekoracyjne, które świetnie wyglądają w fuksjowych zaproszeniach ślubnych to (oprócz wstążek, kolorowego druku i kolorowych koperty) pozłocenia druku. Nadają one szlachetności i podkreślą styl glamour niektórych kolekcji.

Więcej zaproszeń ślubnych z fuksją

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA