zaproszenia ślubne gipsówka

WZÓR: GIPSÓWKA 7,20 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
12 x 17 cm

Papier:
niemiecki papier fakturowany 250g,papier kremowy 120g (koperta)

W cenę zaproszenia wliczone są:
zaproszenie składane, wstążka szyfonowa, koperta kremowa, ręczne złocenie na okładce

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia. oraz zmiany uszlachetnienia  ze srebrnego na złoty. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

Zaproszenie ślubne Gipsówka

Motyw gipsówki jest doskonałym wyborem do zaproszeń ślubnych, jeśli planujesz romantyczną, rustykalną ceremonię lub elegancki ślub z elementami natury. Pomożemy Wam wprowadzić do Waszego ślubu ten niepowtarzalny, kwiatowy akcent. Gipsówka jest piękna, delikatna, a jej obecność w zaproszeniach dodaje subtelnego uroku i elegancji.

Zaproszenia ślubne gipsówka, główne elementy dekoracyjne.

Głównym naszym założeniem było, aby zaproszenie Gipsówka było delikatne – jak sam kwiat. Osiągnęliśmy ten efekt dzięki białemu, sztywnemu papierowi o strukturze papieru czerpanego. Co więcej, aby zwiększyć naturalność projektu, zrezygnowaliśmy z precyzyjnych cięć gilotyną na rzecz ręcznie szarpanego papieru. Poza tymi technikami zaproszenie przewiązaliśmy ręcznie rwaną, szyfonową wstążką, a ostatnim elementem demarkacyjnym jest subtelna grafika z konturem gipsówki, która dodaje delikatności całemu projektowi.

Zaproszenia ślubne gipsówka – ręczne złocenia

Jednak zdajemy sobie sprawę, że pary młode bardzo lubują się w złotych i srebrnych elementach, więc wprowadziliśmy je również do tego projektu – w postaci ręcznie nakładanej złotej folii, przykrywającej szarpane, nieregularne brzegi papieru. Jeśli jednak zależy Wam na maksymalnie delikatnym efekcie, możemy zrezygnować ze złoceń, pozostawiając „surowe” brzegi zaproszenia.

Najwyższa jakość materiałów w gipsówkowych zaproszeniach

Zaproszenia i dodatki ślubne zostały wykonane z najlepszych niemieckich papierów o wysokiej gramaturze (250g), które gwarantują trwałość i elegancję. Dzięki temu zaproszenia są nie tylko wyjątkową ozdobą, ale również praktycznym elementem, który umożliwia bezproblemowe przekazanie informacji o Waszym ślubie. Oczywiście jesteśmy bardzo elastyczni pod względem personalizacji. Możecie dowolnie dostosować wzór, kolorystykę i treść, aby idealnie oddać charakter Waszego ślubu.

Planowanie ślubu to magiczny czas, pełen radości i emocji. Każdy szczegół tego wyjątkowego dnia musi być dopracowany, włącznie z zaproszeniami ślubnymi. Jeśli marzycie o czymś oryginalnym i niepowtarzalnym, to zaproszenia ślubne z grafiką gipsówki są idealnym wyborem!

Do zaproszeń możecie zamówić również wszystkie pozostałe dodatki, takie jak winietki, zawieszki na alko, menu, numerację itp. Ceny dodatków znajdziecie w cenniku

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA