beżowe minimalistyczne zaproszenia ślubne z rwaną wstążką

WZÓR: BETULLA  6,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
17 x 12 cm 

Papier:
biały fakturowany papaier 250 g, papier półtransparentny 250 g

W cenę zaproszenia wliczone są:
zaproszenie jednokartkowe zadrukowane dwustronnie, karta z kalki, wstążka szyfonowa ręcznie rwana, koperta ekologiczna w kolorze ecru.

Istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz ogólnej kolorystyki zaproszenia. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Betulla- beżowe, minimalistyczne zaproszenia ślubne 

Kolekcja Betulla, to bardzo minimalistyczne zaproszenia ślubne, polecane szczególnie dla par lubujących się w prostocie i slow life.

Bazą w tej papeterii jest jednokartkowe zaproszenie ślubne drukowane na białym papierze z piękną obustronną fakturą, przypominającą papier czerpany. Drugim elementem tego zaproszenia jest półtransparentny papier o gramaturze 250, na którym widnieje jednostronna grafika. 

To minimalistyczne zaproszenie ślubne przewiązane jest ręcznie rwaną wstążką szyfonową w kolorze beżowym.

Całość zamknęliśmy w ekologicznej beżowej kopercie wykonanej w 80 %  z segregowanych, odbarwianych mas makulaturowych, dzięki czemu mają niesamowitą niejednorodną strukturę. 

Do zaproszeń możecie zamówić również wszystkie pozostałe dodatki, takie jak winietki, zawieszki na alko itp. Ceny dodatków znajdziecie w cenniku 🙂

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA