rystykalne zaproszenia slubne na papierze ekologicznym artirea
Kolekcja RUSTIC kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Rustykalne Zaproszenia ślubne

Ceremonie zaślubin i przyjęcia weselne w stylu rustykalnym cieszą się powodzeniem już od dłuższego czasu. Na szczęście! Bo temat jest niezwykle wdzięczny i klimatyczny już z samej swojej definicji. Jednak nie warto zapominać o najważniejszym: nie każde wiejskie wesele to wesele rustykalne. Brzmi banalnie, jednak to prawda! I trzeba o tym mówić, przypominać, edukować, inspirować.

zaproszenia ślubne boho glamour
Kolekcja BOHO GLAM kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Rustykalne zaproszenia ślubne zazwyczaj już wprowadzają nas w klimat

Otrzymując takie zaproszenie, najczęściej mamy dość skonkretyzowane wyobrażenie co do samego ślubu i wesela. Chociaż aktualnie zauważamy pewien paradoks i wesela rustykalne częściej wybierają narzeczeni, mieszkający na co dzień w wielkomiejskim ścisku – nadal jest to powszechnie znany rodzaj przyjęć. I lubiany, zdecydowanie lubiany!

Dlatego tak istotne jest by właściwie wybrać nasze wymarzone rustykalne zaproszenia ślubne. Przecież to w końcu niepowtarzalny prolog naszej ślubnej opowieści. Subtelne wprowadzenie osoby zapraszanej do świata, w którym będzie współcelebrować z nami przepiękne wydarzenie.

zaproszenia slubne boho trawa pampasowa
Kolekcja BOHO 4kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Jak wybrać rustykalne zaproszenia ślubne?

Przede wszystkim (na samym początku) warto zadać sobie istotne pytanie: na czym najbardziej nam zależy? Bo możliwości jest naprawdę wiele. Czy najważniejsze dla nas jest by zaproszenie było pierwszym rozdziałem dalszej historii ślubnej? Czy ma w sposób bezpośredni nawiązywać do późniejszego miejsca wesela, dekoracji, konkretnych detali czy motywu? A może ma stanowić coś odrębnego, jednak niemniej spójnego z resztą?

Mamy do wyboru pojedyncze karty zaproszeń z dodatkowymi bilecikami, zaproszenia z kalką, zaproszenia rozkładane, minimalistyczne jednokartkowce, fantazyjne kształty i wzory. Do zaproszenia możemy dopasować niebanalną kopertę, sznureczek do przewiązania, lak czy inne małe wielkie detale. Wybierać możemy tak naprawdę do woli, każdy zasadniczo znajdzie coś dla siebie.

rustykalne lawendowe zaproszenia ślubne
Kolekcja LAVENDER 2 kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Rustykalne zaproszenia ślubne nie lubią przepychu

Tak, jak i natura nie lubi tego przepychu – tak nie powinniśmy wciskać go na siłę w ramy stylu rustykalnego. Tutaj zwyczajnie nie ma dla niego miejsca. Koniec kropka. Traktujmy więc swoje pomysły i wszelkie detale nad wyraz zachowawczo a efekt finalny sam się obroni.

rustykalne zaproszenia ślubne
Zaproszenia WIENIEC LAUROWY – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Naturalnie, spokojnie, harmonijnie. Czyli rustykalnie. Sielski klimat, swobodny charakter. Dużo drewna to świetna baza – może po prostu drewniana sala weselna? Na szczęście mamy takich pod dostatkiem. Imprezy w stodole to już norma. Dlatego bez najmniejszego problemu możemy wcześniej wybrać takie rustykalne zaproszenia ślubne, które zapraszają na zabawę do białego rana pośród zieleni i desek.  

Kolekcja Rustic – kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Pozostałe rustykalne zaproszenia ślubne

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA