różowe zaproszenia ślubne

WZÓR: VIVA MAGENTA    8,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
złożone 19 x 18 cm

Papier:
pudrowy róż 210 g; kremowy 250 g, półtransparentny 90g, barwiony w masie (koperta) 

W cenę zaproszenia wliczone są:
Zaproszenie, półtransparentna obwoluta, złoty sznurek, koperta z dekoracyjną wklejką

Istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz ogólnej kolorystyki zaproszenia – prosimy o wcześniejszy kontakt

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

VIVA MAGENTA – zaproszenia ślubne w energetyzującym kolorze.

Viva magenta to kolor roku 2023, ogłoszony przez światowy instytut koloru PANTONE. Nie mogło więc zabraknąć kolekcji z wykorzystaniem fuksji w naszym portfolio.

Zaproszenia, które widzicie na zdjęciu zostały zaprojektowane specjalnie dla Damiana i Martyny, którzy wybrali wzór PODRÓŻ, ale chcieli go zmodyfikować kolorystycznie, tak aby pasował do motywu kwietnej łąki, a także korespondował z ich paletą barw. Zawierała ona kolory takie jak pudrowy róż, fuksja, pomarańcz, złoto oraz szarość. Dodatkowo motyw przewodnim była geografia (stąd motyw podróżniczy na wklejce do koperty, oraz na podcieniu kart zaproszenia).

W tych zaproszeniach ślubnych główne skrzypce gra koperta od włoskiego producenta, w pięknym i intensywnym fuksjowym kolorze. Wnętrze koperty zostało wyłożone wklejką przedstawiającą mapę świata w kolorze intensywnej pomarańczy.

Samo zaproszenie ślubne jest już nieco bardziej stonowane, bo zostało wykonane na włoskim papierze barwionym w masie w kolorze pudrowego różu, na którym druk uszlachetniliśmy złotą folią. Wnętrze zaproszenia zadrukowane zostało na papierze kremowym z wykorzystaniem czcionek w kolorze fuksji, pomarańczy oraz szarości.

Zaproszenia ślubne oraz dodatki z tej serii prezentują się fenomenalnie! Są  kolorowe, pełne energii, wprowadzają radosny klimat i są bardzo miłą odskocznią od stonowanych zaproszeń ślubnych, których pełno na rynku:)

Oczywiście na Wasze życzenie możemy zmienić ogólną kolorystykę zaproszenia – wystarczy napisać do nas maila:)

Do zaproszeń możecie zamówić również wszystkie pozostałe dodatki, takie jak winietki, zawieszki na alko, menu, numerację itp. Ceny dodatków znajdziecie w cenniku 🙂 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA