Zaproszenia ślubne różowe

zaproszenia glamour rozowe pozlocone
Kolekcja Pink Glam: kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji
 

Różowy to niewątpliwie ulubiony kolor par młodych. Na ślubach cieszy się on powodzeniem od lat, a jego popularność nie słabnie. W związku z tym także różowe zaproszenia ślubne są jednymi z najchętniej wybieranych.

zaproszenia slubne boho glam glamour rozowe
Kolekcja PAMPAS: kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Różowe zaproszenia ślubne – dobre na każdą okazję

Co sprawia, że różowy oraz różowe zaproszenia ślubne cieszą się aż tak dużym powodzeniem. Odpowiedzi jest kilka, ale jedna z najbardziej przekonujących obstaje za tym, że jasnoróżowy, pastelowy kolor jest szalenie uniwersalny. Sprawdzi się on równie dobrze w stylizacjach glamour, boho, czy nowoczesnych. Dzięki swojej delikatności jest idealnym tłem dla pozostałych dekoracji. Nie gryzie się z innymi kolorami, wręcz przeciwnie pięknie je uwypukla, w szczególności złoto czy srebro.

minimalistyczne pozłacane zaproszenia ślubne
Kolekcja TWIGS 3: kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Różowy w zaproszeniach ślubnych

Często występuje w duecie z bielą, czarna lub szarą czcionką, a także motywami kwiatowymi. Takie romantyczne połączenie to już klasyka w papeterii ślubnej. Dziej się tak dlatego, że różowy rewelacyjnie komponuje się z kwiatami, wystrojem kościoła i sali weselnej. Co więcej, symbolizuje on niewinność, wyjątkowość i delikatność, a czy nie tak właśnie obieramy ceremonię zaślubin – jako coś niepowtarzalnego i eterycznego?

Różowe zaproszenia ślubne – sprawdzone rozwiązania.

Jeśli nie macie pomysłu na kolor przewodni, idźcie w pudrowy róż. Tradycyjne związania są bardzo często najlepsze, bo przetestowane przez wiele osób. Dzięki temu możecie uczyć się błędach innych i nie popełniać ich u siebie. Kolor różowy na ślubie i na zaproszeniach z łatwością wkomponujecie w wystrój waszej sali. Większość obiektów w polce ma architekturę dworkową lub w stylu glamour, w których pudrowy róż czuje się jak ryba w wodzie. Na pintereście natomiast znajdziecie masę inspiracji z tym kolorem, więc będziecie mieli z czego czerpać pomysły.

zaproszenia slubne boho glam
Kolekcja Boho glam: kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Różowe zaproszenia ślubne- mieszane odczucia.

Wiem, że różowy kolor można kochać lub go nienawidzić. Przyznamy szczerze, że z początku wzbranialiśmy się od koloru różowego, bo nie jesteśmy jego wielkimi fanami. ALE! Różowy to nie synonim infantylności czy słodkości. Jego delikatna pudrowa wersja jest zdecydowanie jedną z najbardziej eleganckich i klasycznych barw, dlatego w takiej formie przyjmujemy róż bez pytań i kręcenia nosem. Dzięki pastelowemu różowi przeprosiliśmy się z tą barwą i różowe zaproszenia ślubne możecie u nas zobaczyć bardzo często.

zaproszenia slubne piwonie glamour
Kolekcja piwonie 2: kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć kolekcji

Pozostałe zaproszenia ślubne różowe

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA