Podróżnicze zaproszenia ślubne

Podróżnicze zaproszenia ślubne to świetna alternatywa dla eleganckich zaproszeń w stylu glamour. Są one ciekawym, oryginalnym wstępem do ślubnej historii, szczególnie jeśli jesteście fanami podróży różnego rodzaju. Jednak zaproszenia ślubne z motywem podróży mają także metaforyczne znaczenie.

zaproszenia slubne podroznicze w formie biletu lotniczego
Kolekcja TRAVEL. Kliknij w zdjęcie i przejdź do pełnego opisu i zdjęć wzoru
 

Zaproszenia ślubne motyw podróży- dwa znaczenia

Decydując się na podróżnicze zaproszenia ślubne, w jasny sposób oświadczacie swoim gościom, w jakim klimacie odbędzie się wesele- motywem przewodnim będzie podróż! Wybór tego typu zaproszeń jest w przypadku miłośników podróżowania całkowicie jasny i zrozumiały, bo podyktowany pasją pary młodej. Nie wiem, czy wiecie, ale podróżnicze zaproszenia ślubne mają także metaforyczne znaczenie. W końcu wyruszacie razem w tę wspólna podróż, która jest małżeństwo! I właśnie poprzez wybór zaproszeń ślubnych z motywem podróży przedstawiacie swoją miłość jako niekończącą się podróż, którą chcecie doświadczać razem – na zawsze. Jest to naprawdę wdzięczny motyw przewodni, pełen sentymentalnych przenośni, który możecie fantastycznie wykorzystać na swoim ślubie.

podroznicze zaproszenia slubne mapa swiata samoloty
Kolekcja MIGHTY WINGS. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru
 
 

Podróżnicze zaproszenia ślubne, a stylistyka wesela

– SLOW WEDDING. Podróżnicze zaproszenia ślubne mogą występować w stylistyce nieco rustykalnej, kiedy to do kart zaproszenia wykorzystane są ekologiczne papiery kraft, a w grafice przemycona jest mapa. Takie zaproszenia polecamy szczególnie obieżyświatom, którym marzy się wesele w stylu slow zorganizowane w stodole z wykorzystaniem wielu podróżniczych dekoracji w postaci globusów, starych walizek, czy rustykalnych map.

zaproszenia slubne bilet lotniczy zaproszenia slubne podroznicze
Kolekcja TRAVEL. Kliknij w zdjęcie i zobcz opis i zdjęcia wzoru.

– ELEGANCKI ŚLUB. Jednak zaproszenia ślubne z motywem podróży absolutnie nie są przeznaczone tylko dla wesel w naturalnej stylistyce. Świetnie sprawdzą się one na eleganckim weselu. W tym wypadku postawcie na zaproszenia folderowe wykonane z eleganckich metalizowanych papierów, wewnątrz których Wasi goście znajdą „bilet lotniczy” upoważniający ich do wzięcia udziału w waszym ślubie i towarzyszeniu Wam w tych wspaniałych chwilach.

podroznicze zaproszenia slubne bilet lotniczy srebrne artirea
Kolekcja AVIATOR. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
 

Formy zaproszeń ślubnych z motywem podróży.

Wyróżniamy kilka charakterystycznych form zaproszeń ślubnych z motywem podróży.
– Motyw biletu lotniczego. Chyba jedna z najpopularniejszych forma zaproszeń ślubnych, gdzie główna karta zaproszenia stylizowana jest na bilet lotniczy, na którym widoczne się najważniejsze dane, m.in., pasażerowie, cel podróży, godzina wylotu (ślubu), czy bagaż podręczny (jako informacja o prezentach).

podroznicze zaproszenia slubne bilet lotniczy srebrne artirea
Kolekcja AVIATOR. Kliknij w zdjęcie i zobcz pełen opis i zdjęcie wzoru.
 
zaproszenia slubne bilet lotniczy zaproszenia slubne podroznicze
Klekcja TRAVEL. Kliknij w zdjęcie i zobcz pełen opis i zdjęcia wzoru
– Mapa. W podróżniczych zaproszeniach ślubnych mapa pojawia się bardzo często. Warto na niej za pomocą ikonek znaczyć miejsca, z których pochodzicie, miejsce, w którym odbędzie się ślub, albo miejsce poza polską, jeśli mieszkacie za granicą.
Dodatkowo w papeterii ślubnej możecie wykorzystać także motyw mapy dojazdu, która obrazowo pokaże gościom trasę przejazdu z kościoła na salę weselną. Przy takiej mapie koniecznie musi znaleźć się legenda, która będzie zawierała adresy tych miejsc. Jest to element szczególnie przydatny, jeśli planujecie wesele międzynarodowe i będziecie mieć sporo przyjezdnych gości. W ten sposób zobrazujecie im trasę i pokażecie, np. jak daleko znajdują się lotniska, na których będą lądowali goście od miejsca ślubu i wesela.
zaproszenia slubne mapa
Kolekcja AUTUMN. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcie wzoru.
podroznicze zaproszenia slubne mapa europy
Kolekcja M+G. Kliknij w zdjęcie i zobcz pełen opis i zdjęcia wzoru.
podroznicze zaproszenia slubne z motywem mapy
kolekcja MIGHTY WINGS. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
kwiatowe zaproszenia slubne mapa
Kolekcja M+G. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.

– Samoloty. Częstym elementem w podróżniczych zaproszeniach ślubnych są samoloty. Podyktowane to jest formą zaproszenia – bilet lotniczy, a także pasją (lub pracą jak w przypadku zaproszeń Agi i Sebastiana), czyli lotnictwem. Zaproszenia ślubne z motywem samolotów wybierane są bardzo chętnie przez pilotów polskich sił powietrznych. Tak też powstała kolekcji Mighty wings, w której głównym elementem jest samolot F-16 i CASA – czyli samoloty, na których obecnie latają przyszli małżonkowie.

zaproszenia slubne samoloty
Kolekcja MIGHTY WINGS. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.

Pozostała papeteria ślubna w stylu podróżniczym.

Jeśli mowa o weselu w podróżniczym klimacie, to temat nie kończy się na zaproszeniach. Cały efekt na weselu tworzą dodatki, dlatego pomyślcie też o nich! Zamiast tradycyjnych winietek wybierzcie te w formie składanych samolotów- efekt WOW murowany. Tradycyjną tablicę z usadzeniem gości zastąpcie tablicą lotów do danych miejsc, a numerację stolików przedstawcie w formie wybranych miast świata.

tablica usadzenia gosci plan lotow podroznicza
Tablica usadzenia gości z kolekcji AVIATOR. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
księga gości motyw podróży wesele
Księga gości z kolekcji AVIATOR. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
winietki samoloty
Tablica usadzenia gości z kolekcji AVIATOR. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
numeracja stolika miasta swiata
Numeracja stolika z kolekcji AVIATOR. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.
Motyw podróży w zaproszeniach ślubnych oraz pozostałej papeterii daje naprawdę duże pole manewru w przypadku dekoracji, dlatego zastanówcie się, czy i w waszym przypadku się on sprawdzi, jeśli tak to super! Zarówno wy, jak i goście będziecie zachwyceni!

Pozostałe zaproszenia ślubne podróżnicze

COPYRIGHT © 2020 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA