ZAPROSZENIA ŚLUBNE FIOLETOWE

Która z par młodych nie marzy o tym, aby jej ślub był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju? Aby był niezapijany, a gości zapamiętali go na długo. Co więcej, co w przypadku gdy para młoda nie jest zwolennikiem tradycji, a ana widok delikatnego różu ma odruchy wymiotne. Wiem, że jest was sporo, dlatego spieszę z pomocą w wyborze koloru przewodniego na wasz ślub. Co powiecie na fiolet? Jest on kolorem buntu i przemian. Często uznaje się go za kontrowersyjny i prowokujący, będący symbolem młodości i poszukiwań. Według mnie ta symbolika wpisuje się wręcz idealnie w profil młodej „zbuntowanej” pary, która chce ślub innego niż wszyscy, bez różu, po prostu oryginalnie.

zaproszenia slubne fioletowe
Kolekcja VIOLET. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

 

Fioletowe zaproszenia ślubne

Mówiąc o ślubie w kolorze fioletowym, zacznijmy od fioletowych zaproszeń ślubnych. To one bowiem będą wstępem do waszej oryginalnej aranżacji. O kolorze przewodnim trzeba myśleć w pierwszej kolejności, bo to on determinuje wasze późniejsze wybory. Decydując się na filetowe zaproszenia ślubne macie, w czym wybierać. Możecie postawić, np. na folderowe kwiatowe zaproszenia utrzymane w tajemniczym stylu niczym z czarodziejskich ogrodów. Fiolet kojarzy się w nim z odrobiną magii i tajemniczych leśnych zakątków. Dodatkowo rewelacyjnie łączy się z butelkową zielenią, co tak bardzo różni je od delikatnych pastelowych zaproszeń.

fioletowe zaproszenia ślubne
Kolekcja PURPLE SPRING. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Fioletowe zaproszenia ślubne- z czym łączyć


Na pewno z innymi kolorami, takimi jak srebro, zieleń, brudny róż czy złoto. Jest to paleta kolorów zdecydowanie jesienna, więc polecamy ją parom, które swój ślub planują w zimniejszych porach roku. W tym wypadku filet będzie pięknie prezentował się na stołach przybranych w jesienne barwy bakłażana, śliwki i bordo. Ale fioletowy sprawdzi się nawet wiosną! Np., na nasz wiosenny kwietniowy ślub jako kolor przewodni wybraliśmy właśnie ciemny filet. Fioletowe były winietki, menu, tablica usadzenia gości, buty panny młodej, a także kwiaty – tulipany w bardzo ciemnym filetowym kolorze. W połączeniu z żywą zielenią liści i złotymi dodatkami stworzyliśmy elegancką, tajemniczą atmosferę.

zaproszenia slubne w stylu boho oryginalne artirea
Kolekcja BOHO. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia wzoru.


Fioletowe zaproszenia ślubne – nie ma się czego bać.

zaproszenie slubne z lawenda ekologiczne rutykalne kwadratowe artirea
Kolekcja LAVENDER 2. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.


Wybierając filetowe zaproszenia ślubne, naprawdę nie ma się czego bać. Jest to kolor bardzo elegancki, który w połączeniu ze złotem i srebrem zyskuje jeszcze bardziej na szlachetności, dlatego też sprawdzi się zarówno w przypadku ślubu w stylu glamour, jak i rustykalnym.

lawenowe zaproszenia slubne
Kolekcja LAVENDER. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Pozostałe zaproszenia ślubne fioletowe

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA