czarne zaproszenia ślubne
kolekcja NOIRE – kliknij w zdjęcie by do niej przejść

Czarne zaproszenia ślubne

Jeszcze kilka lat temu były rzadko spotykane. Przekonania kulturowe tkwią w nas bardzo mocno, a kolor czarny wielu osobom nie kojarzy się ze ślubem i weselem (w szczególności mam tu na myśli osoby starsze, którym będziecie wręczać zaproszenia). Dlatego wiele z par waha się, czy czarne zaproszenia ślubne będą odpowiednie, aby poinformować gości o tym ważnym dniu. Przybywamy z pocieszeniem! Obecnie stereotypy kulturowe dotyczące czarnego koloru na weselu odchodzą do lamusa, a czarny kolor na ślubnym kobiercu staje się uosobieniem elegancji, klasy i nutki ekstrawagancji.

zaproszenia ślubne czarne
Kolekcja ART DECO – kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć kolekcji.

Czarne zaproszenia ślubne – totalna elegancja

I choć jeszcze kilka lat temu rozbilibyście wielkie oczy, słysząc „czarne zaproszenia ślubne”, to dziś jest to bardzo chętnie wybierany przez pary młode kolor. Ba! Nasze czarne zaproszenia ślubne w stylistyce ART Déco to totalny bestseller wśród Par młodych. Statystyki nie kłamią, a do faktu, że czarny kolor jest uosobieniem elegancji, nie trzeba nikogo przekonywać. Na wielkie wydarzenia nosimy małą czarną, Panowie przywdziewają czarne garnitury, dlaczego więc waszego ślubu nie ubrać w ten umiłowany przez Coco Chanel kolor? Przecież to elegancja sama w sobie. Pamiętajcie! Czarny na ślubie nie oznacza WSZYSTKIEGO w czerni, stosujemy go z wyczuciem dzięki temu będzie elegancko i szykownie, a nie smutno.

czarne zaproszenia slubne
Kolekcja papeterii ART DECO
dodatki slubne art deco
Dodatki ślubne z kolekcji GREAT GATSBY: kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć kolekcji

Czerń na ślubie – z jakim kolorem ją połączyć?

Czarny kolor w papeterii ślubnej oraz na ślubnym kobiercu łączymy według dwóch zasad:

– Pierwszej na zasadzie kontrastu czerń-biel. Jest to bardzo minimalistyczny duet, który dzięki swojej monochromatyczności zyskuje miano nowoczesnej elegancji. To bezpieczne połączenie sprawdzi się także w skandynawskiej stylizacji ślubnej, podkreślając wyjątkowość waszej ceremonii w prosty, acz schludny sposób.

czarne zaproszenia slubne
Kolekcja GREAT GATSBY: kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru

– Drugiej, w którym czerń jest wyrazistym tłem dla innych barw, np. dla zieleni, fioletu, czerwieni i słonecznej żółci. W tym wypadku mówimy tu zazwyczaj o zaproszeniach z motywem kwiatowym, które pozwalają na uwypuklenie danej kompozycji poprzez czarne tło. Są to zaproszenia szalenie efektowne, ale mniej eleganckie niż czarna papeteria ślubna łącząca w sobie kolor czarny ze złotym, czy czarny ze srebrnym.

czarne zaproszenia ślubne
kolekcja ART DECO
czarne zaproszenia slubne art deco
Kolekcja GREAT GASBY: kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru

Czarne zaproszenia ślubne w stylu ART Déco

Nad połączeniem czerni ze złotem, czy srebrem warto się zatrzymać nieco dłużej. Jest to wariacja bardzo elegancka, która znana jest od lat. Jego szczególna ekspansja miała miejsce w latach 20′ 30′ i 40′ ubiegłego wieku. Kiedy to królował styl architektoniczny ART Déco. Moda lubi się powtarzać, dlatego dziś czarne zaproszenia ślubne w stylistyce ART Déco są w 100 % uosobieniem elegancji, szyku, ekstrawagancji i luksusu. Dlatego muszą być wykonane z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół (u nas są tylko takie :)). Znajdziecie w nich ozdobne wklejki do koperty, złote sznurki, przemyślaną typografię czcionek, czy elementy dekoracyjne w postaci czarnych piór lub złotych brokatowym elementów zdobniczych, a wszystko po to, aby upodobnić papeterię ślubną do stylistyki wesela, które odbędzie się w towarzystwie oszałamiających oryginalnych dekoracji niczym z Wielkiego Gatsbiego.

czarne zaproszenia slubne
nasza kolekcja ART DECO

Kiedy czarne zaproszenia ślubne?

Za pomocą czarnych zaproszeń ślubnych zaprosicie gości na ślub elegancki i szykowny, zaaranżowany z nutką ekstrawagancji. Za pomocą papeterii jasno dacie znać gościom, w jakim klimacie odbędzie się przyjęcie. Jeśli jesteście perfekcjonistami możecie do zaproszeń dołączyć dodatkową kartę z dress code, za pomocą której goście dowiedzą się, w jakim stylu powinni założyć kreację.
Będą one także strzałem w dziesiątkę, jeśli planujecie ślub tematyczny, nawiązujący do daty waszego ślubu, np. w sylwestra lub w trakcie karnawału. Wtedy szykowne połączenie czerni i złota będzie jak najbardziej na miejscu.

slub w stylu art deco
Ślub Marioli i Wojtka REALIZACJA: Nietuzinkowy Konglomerat Pani Czyrkun oraz Adria Dekoracje; Foto: Albert Czyżowicz photographer
czarne zaproszenia slubne
Nasza papeteria ART DECO na ślubie Marioli i Wojtka. REALIZACJA: Nietuzinkowy Konglomerat Pani Czyrkun oraz Adria Dekoracje; Foto: Albert Czyżowicz photographer
czarne zaproszenia slubne
Kolekcja ART DECO, kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.

Czarne zaproszenia ślubne – czy wypada?

Jako specjaliście w dziedzinie papeterii ślubnej śmiało, z pewnością mówimy TAK WYPADA i to bardzo, ponieważ:
-po pierwsze: będziecie oryginalni- zachwyt gości murowany! (wiemy to z autopsji, ponieważ pary młode piszą do nas, że papeteria ART Déco zrobiła FURORĘ wśród gości, a to chyba największa rekomendacja)
– po drugie, czerń daje Wam wspaniałe pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację sali. (o czym przekonaliście się widząc powyższe zdjęcia z POLSKICH realizacji ślubnych, w których nasza papeteria mała swój udział).
– po trzecie, wasz ślub będzie wydarzeniem wyjątkowym, który wymaga wyjątkowej oprawy. A taką oprawę z pewnością zapewnią wam szykowne czarne zaproszenia ślubne.
Nie bójcie się czerni, łamcie stereotypy i pamiętajcie, że epicki ślub będzie tylko raz, więc dlaczego nie zaszaleć:)

zaproszenia w stylu czarnym
Kolekcja ART DECO, kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
zaproszenia slubne art deco
Kolekcja ART DECO, kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
czarne zaproszenia slubne
ślub Justyny i Tomka, winietki ART DECO, fot. MCF Studio
czarne winietki ślubne Art deco
ślub Justyny i Tomka, winietki ART DECO, fot. MCF Studio
śluib Justyny i Tomka, Table Plan ART DECO, Fot. MCF Studio
 
czarne zaproszenia slubne art deco
Kolekcja ART DECO, kliknij w zdjęcie i przejdź do opisu i zdjęć wzoru.
 
 

Więcej czarnych zaproszeń ślubnych

COPYRIGHT © 2020 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA