bordowe zaproszenia slubne

WZÓR: Bordeaux    6,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
11 x 15 cm

Papier:
biały, matowy 250 g, klejony podwójne co daje łączną gramturę 500

W cenę wliczone są:
zaproszenie jedno kartkowe, zadrukowane dwustronnie, kolorowa koperta (istnieje możliwość dopasowania koloru po wcześniejszej konsultacji)

Projekt mapy jest dodatkowo płatny i kosztuje 60 zł

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, kolorystyki czcionek, zamiana srebrzenia na złocenie.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Eleganckie bordowe zaproszenia ślubne

Kolekcja Bordeaux została stworzona z myślą o parach młodych, które cenią sobie prostotę i elegancję. Zależało nam na tym, aby w zaproszeniu tym nie pojawił się żaden element kwiatowy. Główne skrzypce gra zatem uszlachetnienie druku srebrną folią. Dzięki temu ta kolekcja papeterii jest bardzo uniwersalna. Sprawdzi się zatem w większości aranżacji weselnych.

Srebrno bordowe zaproszenia ślubne

W projekcie tym ograniczyliśmy się do trzech kolorów : bordowego, srebrnego i białego, które tworzą połączenie idealne na wesele, szczególnie jeśli odbywa się ono jesienią. Jednak jeśli zaproszenie to niekoniecznie wpisuje się w Wasze kolory możecie posrebrzenie zamienić na złoto, a kolor bordowy, np. na granatowy (lub inny).

jedno kartkowe zaproszenie ślubne

Jedno kartkowe zaproszenia ślubne to hit tego sezonu. Z pewnością docenią je goście, którzy wszystkie informacje znajdą na jednej karcie zaproszenia. Wbrew pozorom możecie na takim zaproszeniu umieścić wiele informacji, tak jak w przypadku tego projektu, który na odwrocie zaproszenia posiada szczegółową mapę dojazdu z obszerną legendą.

 

 

 
 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA