białe zaproszenia ślubne perły
kolekcja PEARL – kliknij w zdjęcie aby zobaczyć pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Zaproszenia ślubne minimalistyczne

Minimalizm jeszcze ileś czasu temu kojarzył się z ascetyczną wręcz prostotą. Lata temu zadomowił się w naszych wnętrzach, szafach i lodówkach. Siłą rzeczy znalazł swoje miejsce również na ślubach i weselach. Jeśli dla kogoś minimalizm jest codziennością i stylem życia, niemal oczywiste jest że stanie się głównym bohaterem również tego szczególnego dnia.

minimalistyczne zaproszenia slubne
Zaproszenie ślubne TWIGS 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Nie powinno to budzić absolutnie żadnego zdziwienia. Minimalizm to prostota. Minimalizm to więcej zamknięte w zdecydowanym mniej. Pochwała skromności i klasy. Porzucenie wszelkich zbędności, nadmiaru, chaosu.

minimalistyczne zaproszenia ślubne
Zaproszenie ślubne IVY – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Minimalistyczne zaproszenia ślubne zniewalają przejrzystością

Nie ma tutaj miejsca na przesadzoną ilość. Piękno i estetyka nie tkwią bowiem w ilości. Nie ma tutaj miejsca na jakikolwiek przepych. Wszystko ma swoje miejsce a każdy, najmniejszy nawet detal – ma konkretne przeznaczenie. Minimalistyczna, spokojna przestrzeń i tło. Zminimalizowana ilość detali i zdobień. Prosta forma i kolorystyka.

minimalistyczne zaproszenia ślubne
Zaproszenie ślubne Botanical 2 – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Naturalnym jest taki wybór, jeśli uwielbiamy prostotę. Ale równie dobrze się sprawdzi również wtedy, gdy mamy w planach ślub i wesele w stylu klasycznej elegancji. Ba! Takie zaproszenia sprawdzą się w zasadzie przy każdym stylu przyjęcia. Bo nieprzesadzone, minimalistyczne zaproszenia ślubne nie sugerują zbyt wiele. Nie podsuwają żadnych pomysłów i przypuszczeń, co do obrazu, jaki zastaniemy tego dnia.

Zaproszenie ślubne RAZEM – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Nie zapominajmy, że minimalizm nie jest stylem samym w sobie. On doskonale uzupełnia się z innymi, w zasadzie z każdym. Przecież harmonia i umiar są ważne w każdym scenariuszu. Każda wizja musi je zakładać. Minimalizm po prostu opiera się głównie na tym, tutaj harmonia jest kluczowym fundamentem. Zawsze.

botaniczne zaproszenia slubne
Zaproszenie ślubne TWIGS – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Minimalistyczne zaproszenia to piękna pamiątka

Wiele Par Młodych zostawia sobie detale ze ślubnej uroczystości, ku pamięci. Tak zwyczajnie – na pamiątkę. Piękna monochromatyczna papeteria ślubna to doskonały przykład na to, co można sobie właśnie zachować by pielęgnować wspomnienia. To argument przemawiający za tym, żeby z wielką dbałością dokonywać wyboru i rozważyć przy tym wiele aspektów.

minimalistyczne zaproszenia slubne
Zaproszenie ślubne DELICATE – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Minimalizm ujęty w zaproszeniach ślubnych to ogromne pokłady wdzięku i klasy. Tutaj wszystko gra główną rolę, nie ma tych drugoplanowych. Taka papeteria nie rozprasza, nie odwraca uwagi od najważniejszego – emocji. Śluby minimalistyczne mają to do siebie, że pozwalają skupić się na istocie uroczystości i celebrowania, bez bombardowania zbędnymi detalami. Tutaj najważniejsi są ludzie, miłość, uczucia i tworzone wspomnienia. A minimalistyczne zaproszenia ślubne po latach, staną się niezastąpionym nośnikiem emocji tego dnia. 

 
minimalistycze zaproszenia slubne pozlocone
Zaproszenie ślubne COPPER – kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

Pozostałe zaproszenia ślubne minimalistyczne

COPYRIGHT © 2020 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA