Niebieskie zaproszenia ślubne

Ślub jest wydarzeniem, do którego przygotowujecie się bardzo długo i chcecie, aby cała uroczystość była wyjątkową. Jego przygotowania warto rozpocząć od wyboru koloru przewodniego. Jest to jeden z najczęściej wybieranych elementów, na podstawie którego opieramy całą aranżację weselną. Zaniedbanie koloru przewodniego wydaje się bardzo nierozsądne, ponieważ dekoracje nie będą miały wspólnego mianownika, a wystrój będzie niespójny. Kolor przewodni staramy się wpleść niemal w każdy element dekoracji, naturalną koleją rzezy jest więc fakt, że pojawi się on w waszych przygotowaniach pod postacią, np. niebieskich zaproszeń ślubnych.

zaproszenie slubne hortensje niebieskie
Kolekcja HORTENSJE. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.
zaproszenia ślubne niebieskie
Kolekcja Niebieska hortensja

Niebieskie zaproszenia ślubne.


Niebieski kolor jest pełen symboliki. Nawiązuje on do spokoju, uduchowienia, ale także świeżości, dynamizmu i czystości. W zależności od tego, w jaki sposób rozumiecie kolor niebieski, niebieskie zaproszenia ślubne przybierają najróżniejsze formy. Mogą być utrzymane w delikatnej, błękitnej kolorystyce, albo zachwycać nasyconą barwą, np. dzięki wykorzystaniu kwiatowej grafiki w postaci niebieskich hortensji.

nowoczesne niebieskie zaproszenia slubne granatowe
Kolekcja CLOUDS. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Delikatne niebieskie zaproszenia ślubne


Błękitne zaproszenia ślubne rewelacyjnie sprawdzą się w przypadku eleganckich uroczystości lub przyjęcia w stylu skandynawskim, boho glam czy boho. Rozbielony kolor niebieski będzie świetnie współgrał z białymi i różowymi bukietami, bielą obrusów i sukni pani młodej. Jeśli niebieskie zaproszenia ślubne zestawicie z delikatnymi dodatkami takimi jak szyfonowe wstążki, transparentne koperty lub papiery, jasno dacie znać gościom, że wasze wesele będzie romantycznym wydarzeniem z delikatnym kolorystycznym akcentem.

niebieskie zaproszenia slubne
Kolekcja IVY. Kliknij w zdjęcie i zobacz peł opis i zdjęcia kolekcji.
niebieskie zaproszenia slubne
Kolekcja DUSTY BLUE. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Kwiatowe niebieskie zaproszenia ślubne.


Zdecydowanie najczęściej kolor niebieski w zaproszeniach ślubnych przemycany jest w formie kwiatowej grafiki (często są to hortensje, storczyki itp.). Pozwala to na przemycenie ślubnych kwiatów do papeterii, tym samym zaznaczając ich obecność już na wstępnym etapie przygotowań. Co więcej, jeśli zaproszenie zamkniecie w niebieskiej kopercie lub zdecydujecie się na papeterię z chabrowymi wstążkami, jednoznacznie uwypuklicie kolor przewodni waszego ślubu.

 
koronkowe zaproszenia ślubne
dodatki ślubne niebieskie
nietypowe zaproszenia ślubne niebieskie
niebieskie zaproszenia ślubne artirea
niebieskie zaproszenia slubne Kolekcja BLOOMY. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji
niebieskie zaproszenia slubne Kolekcja CELESTE. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pozostałe zaproszenia ślubne niebieskie

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA