Zaproszenia ślubne pastelowe

Delikatne zabielone kolory od zawsze były nieodłącznym elementem ślubnych stylizacji. Wielu osobom ślub kojarzy się z delikatnością, eterycznością i elegancją. Dlatego też pudrowy róż, jasny błękit, beż oraz pistacjowe odcienie są wręcz idealne na ślubny kobierzec. Ta tendencja ma swoje uzasadnienie w uniwersalności tych barw, które nie tylko stanowią doskonałe tło dla pozostałych dekoracji weselnych (w szczególności kwiatów), ale także są same w sobie wyznacznikiem stylu waszego przyjęcia. Naturalne jest więc, że wybierając pastele na ślubie, zdecydujecie się na pastelowe zaproszenia ślubne, które są nieodłącznym elementem stylizacji weselnej.

zaproszenia slubne glamour rozowe
Kolekcja PUDROWY RÓŻ. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Pastelowe zaproszenia ślubne – elegancja sama w sobie.

zaproszenia glamour rozowe pozlocone
Kolekcja PINK GLAM. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Zdecydowana większość polskich ślubów odbywa się w dworkach, pałacach i salach weselnych stylizowanych na eleganckie obiekty. Wiele z tych miejsc za główną kolorystykę wybrało sobie pastele. Nie bez powodu – stonowane barwy od zawsze gościły na salonach, czy w pałacach. Królowały tam beże, pudrowy róż, błękity czy delikatne zielenie. Naturalną jest więc to, że kolory te – tak chętnie wybierane przez monarchów i szlachciców – kojarzone są z wytwornością, elegancją i wyczuciem smaku. Dlatego, jeśli planujecie wesele w klasycznym obiekcie, o dworkowej architekturze jasne kolory będą strzałem w dziesiątkę, a pastelowe zaproszenia ślubne stanął się eleganckim i niewymuszonym wstępem do waszej ślubnej historii.

pastelowe rozowe zaproszenia slubne
Kolekcja PASTELOWE RÓŻE. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Uniwersalność pastelowych zaproszeń ślubnych.

Pastelowe kolory są niewymuszone i zgrabnie komponują się z większością dekoracji. Takie są też pastelowe zaproszenia ślubne. Papeteria w delikatnej, zabielonej kolorystyce będzie odpowiednia zarówno w przypadku eleganckiej uroczystości, bardzo rodzinnej celebracji, jak i szalonego świętowania w gronie najbliższych przyjaciół.

pastelowe zaproszenia slubne pudrowy roz
Kolekcja SPARKLE w pudrowym różu. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji.

Pastele, a kwiaty

Pastelowe kolory lubią się z kwiatami, są ich „przedłużeniem”, ale w bardziej stonowanej wersji. Dlatego tak często pastelowe zaproszenia ślubne zawierają motyw kwiatowy. Niekiedy jest on bardzo subtelny, a czasami wyrazisty. Za każdym razem jednak jest to połączenie bardzo udane i schludne. Dodatkowo bardzo często pastelowe zaproszenia ślubne z motywem kwiatowym w swojej szacie graficznej wykorzystują kwiaty, na które zdecydujecie się na swoim ślubie. Dzięki temu papeteria jest rewelacyjnym początkiem aranżacji weselnej.

mietowe pastelowe zaproszenia slubne
Kolekcja SWEET. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcji

delikatne mietowe pastelowe pudrowo rozowe zaproszenia slubne artirea

blekitne pastelowe zaproszenia slubne
KOLEKCJA ETERNITY


Pastelowe zaproszenia ślubne – dla kogo


Na pewno dla osób ceniących sobie delikatność i przywiązanych do tradycyjnych rozwiązań. Wiem, że większość par młodych chce, aby ich ślub był wyjątkowy i inny niż wszystkie, ale tradycyjne rozwiązania nie są złe – co więcej są niekiedy wręcz najlepszym wyborem. Szczególnie jeśli nie macie pomysłu na swój ślub. Wtedy wybór pastelowych odcieni jest nie tylko bezpiecznym rozwiązaniem, ale także bardzo eleganckim i schludnym.

 
 
eteryczne delikatne oryginalne pastelowe niebieskie zaproszenia ślubne paski anemony
niebieskie zaproszenia slubne
Kolekcja IVY. Kliknij w zdjęcie i zobacz pełen opis i zdjęcia kolekcjidelikatne pastelowe niebieski piwonie zaproszenie ślubne oryginalne artirea nietypowe
delikatne pastelowe niebieski piwonie zaproszenie ślubne oryginalne artirea nietypowe
originalne nowoczesne delikatne pastelowe zaproszenie ślubne artirea
  

Pozostałe zaproszenia ślubne pastelowe

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA