WZÓR: GREENERY 6,90 zł/szt.

Wymiary zaproszenia po złożeniu: 
10,5 x 14,5 cm

Folder:
zielony papier barwiony w masie 250 g

Wnętrze:
papier matowy biały 250 g
 
W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie, koperta, złoty sznurek
 
Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Niezwykłe zaproszenia ślubne w kolorze zieleni. Zielone liście to główny motyw tej papeterii ślubnej. Znajdziecie go nie tylko na grafice wewnątrz zaproszenia ślubne zielone, ale przede wszystkim na butelkowo- zielonym, ręcznie wytłaczanym folderze. To on gra główne skrzypce w tym projekcie, tajemniczo zachęcając do otwarcia zaproszenia.

Połączenie złota i zieleni sprawia, że zaproszenia ślubne z serii Greenery łączą w sobie zarówno styl eko jak i elegancję. Szlachetność podkreślają złota koperta oraz złoty sznurek, którym przewiązane jest zaproszenie.

Dodatkowym elementem urozmaicającym projekt jest także nałożenie połyskliwej szmaragdowej folii na inicjały Państwa młodych, które znajdują się nad treścią główną zaproszenia.

Ze względu na to, że folder sam w sobie jest dekoracyjny, postawiliśmy na nowoczesny układ treści zaproszenia.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA