WZÓR: BLOOMY    7,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia po złożeniu:
14 x 14 cm

Zaproszenie:
papier satynowany matowy biały w 100% zadrukowany na granatowy kolor,

wklejka biała:
papier matowy biały 250 g
 
W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie (wkładka do zaproszenia dodatkowo płatna- szczegóły w cenniku, który przesyłamy na maila)
– koperta granatowa ( istnieje możliwość wyboru innego koloru, po wcześniejszej konsultacji)
 
Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Oryginalne zaproszenia ślubne – Bloomy, zostały stworzone dzięki zamówieniu indywidualnemu i utrzymane są w granatowo-złotej kolorystyce.

Zaproszenie rozświetliliśmy złotą, satynową wstążką i zamknęliśmy je w granatowej, matowej kopercie. Kontrast pomiędzy granatem i złotem sprawia, że ta papeteria  staje się niezwykle elegancka.

Głównym motywem zaproszenia jest wieniec z białych kwiatów z delikatnie zaznaczonymi zielonymi listkami. W połączeniu ze złotymi napisami (napisy nie są pozłacane. Na font nałożona jest tekstura złotej folii) tworzy on eleganckie zaproszenie ślubne, które sprawdzi się zarówno na weselu w klasycznym stylu jak i na rustykalnej uroczystości.

Jeśli waszymi kolorami przewodnimi będzie granat, złoto i biel ta papeteria ślubna jest właśnie dla Was!

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku.

,

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA