zielono zlote zaproszenia slubne greenery

WZÓR: GREENERY 2   7,40 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
13 x 13 cm

Papier:
satynowany 250 g, uszlachetniony matową folią

W cenę wliczone są:
zaproszenie otwierane, złota koperta z wklejką, złoty sznurek

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, ogólnej kolorystyki zaproszenia oraz zmiana koloru uszlachetnienia druku.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Zielone zaproszenia ślubne

Bardzo zauważalną tendencją w branży ślubnej jest czerpanie inspiracji z trendów wnętrzarskich. To naśladownictwo widoczne jest główne w topowej kolorystyce, dlatego też  kolor szmaragdowy, ciemno zielony czy butelkowo-zielony zagościł również na dobre w ślubnych aranżacjach. Także w papeterii ślubnej.

Zielono-złote zaproszenia ślubne

Najchętniej zielony kolor łączony jest ze złotymi dodatkami, które zdecydowanie rozświetlają dość ciemny odcień i nadają całej aranżacji szlachetnego charakteru.

zaproszenia ślubne w kolorze zielonym

W naszym wzorze GREENERY 2 postawiliśmy  na nieśmiertelny, zawsze dobrze wyglądający, duet zieleni i złota.
Zaproszenie powleczone jest obustronnie matową folią, co daje niezwykle elegancki efekt, dzięki któremu zaproszenie w dotyku przypomina satynę. Aby skontrastować matową bazę, zielone zaproszenie  przewiązaliśmy złotym sznurkiem i umieściliśmy w bardzo eleganckiej złotej, metalizowanej kopercie.
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA