botaniczne zaproszenia slubne

WZÓR: Twigs         4,70 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
14 x 14 cm

Papier:
prążkowany jednostronnie, biały 250 g,

W cenę wliczone są:
zaproszenie, zielona koperta,  srebrny sznurek

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty oraz sznurka (na złoty lub sznurek lniany)

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Slow weddings i motyw botaniczny zaproszeń ślubnych

Slow weddings są coraz bardziej na topie. Odbywające się w kameralnych miejscach, z niewielką ilością najbliższych osób. Zabawa upływa na tańcach i niekończących się rozmowach, bo przecież wszyscy się znają <3 Klimat wesela idealny. Często takie uroczystości organizowane są w pięknych obiektach, takich jak stodoły weselne, zimowe ogrody, czy nowoczesne namioty w plenerze. Pary młode potrafią wyczarować sobie niejednokrotnie klimat jak z bajki. Zainspirowani botanicznymi elementami i ręcznie rysowaną grafiką gałązek proponujemy Wam bardzo oryginalne, minimalistyczne w swej formie zaproszenia ślubne.

 

Prostota i stonowana kolorystyka zaproszeń ślubnych

Kolorystyka do jakiej ograniczyliśmy się w tej papeterii ślubnej to biel papier, czerń zadruku i zdecydowany akcent kolorystyczny w postaci butelkowo- zielonej koperty.

Według nas to proste, ale oryginalne zaproszenie ślubne spodoba się szczególnie parom szukającym delikatności, harmonii i porządku w stylistyce zaproszeń ślubnych. To właśnie staraliśmy się osiągnąć dekorując zaproszenie jedynie ciekawą grafiką szkicowanych gałązek, a także elementem rozświetlającym,  jakim jest srebrny sznurek.

Zaproszenie ślubne z kolekcji Twigs nie krzyczy swoją formą, jest proste, delikatne i oryginalne. Ma przekazać Waszym gościom weselnym najważniejsze informacje i być jedynie akcentem na Waszym ślubie.

Minimalistyczne dodatki weselne

Dlatego też w dodatkach weselnych również postawiliśmy na prostotę. Maksymalnie minimalistyczne winietki z imieniem i motywem gałązki sprawdzą się świetnie w przypadku każdej aranżacji, bez względu na to, czy będzie to ślub wiosenny, letni, jesienny czy zimowy.

Podobnie jest w przypadku menu – jedno kartkowego, które można położyć na talerzu każdego gościa (oczywiście istnieje możliwość zaprojektowania menu stojącego, które przypisane będzie do kilku osób, lub do stolika –  jeśli planujecie stoły okrągłe)

Zawieszki na alkohol są okrągłe z motywem gałązek. Wiszą na butelkach na srebrnym sznurku.

Prostota, elegancja, eko i motyw botaniczny te element przyświecały nam głównie podczas tworzenia tego projektu. Efekt jest naprawdę super i spodoba się wielu osobom, które szukają alternatywy dla krzyczących kolorowych zaproszeń ślubnych 🙂

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA