WZÓR: PASZPORT  8,20 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
PASZPORT: 14,8 x 10,5 cm , karta pokładowa: 10 x 21 cm

Papier:
mat biały 250 g, papier srebrny metalizowany (możliwość zmiany kolorystyki na biel i złoto)

W cenę zaproszenia wliczone są:
zaproszenie składające się z paszportu i karty pokładowej, przewiązane sznurkiem lub wstążką satynową, biała koperta 

Istnieje możliwość zmiany ogólnej kolorystyki zaproszenia. oraz zmiany uszlachetnienia druku ze srebrnego na złoty. Prosimy o wcześniejszy kontakt aby ustalić modyfikacje.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry stron

zaproszenia ślubne paszport
Zobacz również to zaproszenie w wersji z KOLOROWYM PASZPORTEM – kliknij w zdjęcie

Zaproszenia ślubne Paszport

Zaproszenia ślubne w formie paszportu z kartą pokładową, to idealne rozwiązania dla par, które są miłośnikami podróży, organizują swój ślub za granicą, lub po prostu chcą podkreślić wyjątkowy urok i oryginalności nadchodzącej uroczystości.
Zaproszenia w stylu paszportu i karty pokładowej są nie tylko niezwykle eleganckie, ale również pełne detali, które sprawią, że goście będą pod wrażeniem od samego początku.

Styl zaproszeń ślubnych w formie paszportu

Wasi gości poczują prawdziwy podróżniczy klimat uroczystości, gdy otworzą nasze zaproszenia ślubne w formie paszportu. W tej kolekcji każda strona jest zaprojektowana tak, aby jak najbardziej przypominała paszport z uwzględnieniem najważniejszych informacji dotyczących uroczystości. I tak na okładce paszportu znajdziecie uszlachetniony złotą lub srebrną folią dekor wraz z inicjałami Pary młodej (dekor możemy zamienić także na mapę świata). Wewnątrz paszportu znajdują się wszystkie informacje dotyczący uroczystości oraz Wasze zdjęcie, dzięki, któremu zaproszenie jest naprawdę bardzo osobiste:).

KARTA POKŁADOWA w paszportowych zaproszeniach

Nie zapominamy również o karcie pokładowej, która jest integralną częścią całego zaproszenia. Dzięki niej Goście będą mieć poczucie, że są zaproszeni na wyjątkową podróż ślubną.
Na karcie odnajdziecie personalizację gości oraz miejsce na dodatkową sentencję, informacje dotyczącymi ceremonii, przyjęcia, potwierdzenia przybycia, czy zakwaterowania dla gości. Jest to nie tylko praktyczne, ale także niezwykle stylowe rozwiązanie.

Zaproszenia ślubne paszport – jakość wykonania

W zaproszeniach z na ślub w formie paszportu wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, takie jak włoskie papiery barwione w masie i białe, gładkie papiery prosto z Niemiec. Dzięki temu zaproszenie jest sztywne i solidne, co w połączeniu z oryginalnością projektu sprawia, że Wasi goście będą czuć się wyjątkowo zaproszeni na ten ważny dzień. Dzięki naszemu niezwykłemu projektowi, zaproszenia te będą pamiątką, której nikt nie zapomni.

Jeśli marzycie o zaproszeniach ślubnych, które wyróżnią się spośród innych i które będą miały smak przygody, to nasze zaproszenia w formie paszportu z kartą pokładową są idealnym wyborem. Oferujemy wysoką jakość, oryginalne wzory i profesjonalne wykonanie. Nadajcie swojemu ślubowi wyjątkowy charakter i rozpocznijcie wspólną podróż od nietuzinkowych zaproszeń.

Do zaproszeń możecie zamówić również wszystkie pozostałe dodatki, takie jak winietki, zawieszki na alko, menu, numerację itp. Ceny dodatków znajdziecie w cenniku

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA