WZÓR: DELICATE   7,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
Duża karta
21 cm x 14,5 cm,
Średnia karta:
9 x 13 cm
Karta mała:
9 x 9 cm
Duża karta:
biały metalizowany  250 g, biały matowy 250 g
 
Mniejsze karty:
biały matowy 250 g
 
W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie na 3 kartach, koperta z wklejką, transparentna przepaska
 
Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Niezwykle czysta, delikatna i minimalistyczna papeteria ślubna, której głównymi kolorami są biały i czarny. Duży format zaproszenia ( 21 x 14,5 cm) jest zdecydowanym atutem tego modelu. Dzięki temu na zaproszeniu tekst nie jest ściśnięty, a cały projekt zyskuje dużo”światła”, co jeszcze bardziej potęguje jego minimalistyczny charakter.

Wykorzystanie białego papieru metalizowanego dodaje papeterii blasku i urozmaica projekt. Aby zróżnicować materiały i faktury, wykorzystaliśmy papier transparentny do wykonania opaski łączącej wszystkie 3 karty. Na środku opaski znajduje się srebrna cyrkonia.

Aby urozmaicić projekt koperta została przyozdobiona wklejką z kwiatami w stylu vintage.

Zaproszenie ślubne w tym stylu zdecydowanie sprawdzi się na eleganckim weselu w stylu glamour. Dodatki tej serii nie będą przyćmiewać dekoracji, ale z pewnością podkreślą niezwykły charakter uroczystości.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA