minimalistycze zaproszenia slubne pozlocone

WZÓR: Copper      5,70 zł/szt.

Wymiary zaproszenia:
21 x 14,5 cm

Papier:
podstawa:podwójnie klejony papier matowy gładki 250 g oraz papier biały metalizowany. Na papierze gładkim jest zadruk, metalizowany papier to tył zaproszenia.

Istnieje możliwość wykonania zaproszenia na papierze ecru.

W cenę wliczone są:
zaproszenie, uszlachetnienie imion państwa młodych błyszczącą folią, koperta.

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, kolorystyki czcionek oraz zmiany koloru uszlachetniania na: złoty, zielony, niebieski, czerwony lub srebrny

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

 

pozłacane zaproszenia
Pozłacane zaproszenia ślubne to totalny hit w papeterii ślubnej. Zaproszenia z pozłoceniem są bardzo eleganckie, wyszukane i w delikatny sposób podkreślają luksusowy charakter zbliżającej się ceremonii.

 

Pozłocenie nie potrzebuje towarzystwa

Pozłocenie napisów samo w sobie jest bardzo eleganckie. Nie potrzebuje innych upiększaczy.  Zatem jeśli chcecie, aby to właśnie uszlachetnienie folią zagrało główne skrzypce w Waszej papeterii koniecznie wybierzcie, tę minimalistyczną. Gdzie pozłocenie jest jedynym elementem dekoracyjnym. Dzięki temu staniecie się posiadaczami eleganckiej papeterii z efektem WOW!

Prostota + miedź

W tym nowoczesnym projekcie zaproszeń ślubnych wykorzystaliśmy prostą i dekoracyjną czcionkę. Dzięki kontrastowi biel-czerń uzyskaliśmy nieśmiertelne eleganckie połączenie, które podkreślone zostało miedzianą folią nałożoną na imiona Państwa Młodych.

Grube zaproszenie o dużym formacie
  Kolejnym atutem tego zaproszenie jest fakt, że jest ono sztywne i grube. Nie jest to „świstek” papieru, który będzie wyginał się gdy wręczycie go gościom, ponieważ gramatura całego zaproszenia to 500 g. Dodatkowym plusem jest duży rozmiar zaproszenia, a mianowicie 21 x 14,5 cm – tak więc o malusieńkim zaproszeniu nie ma mowy!
Uniwersalny wzór zaproszeń ślubnych

Papeteria ślubna z serii „Copper” to uniwersalny wybór na wesele w każdym stylu.  Dzięki neutralnej bazie i możliwości zmiany koloru folii zaproszenie to oraz dodatki do niego idealnie będą wyglądały na każdym weselu oraz staną się delikatną ozdobą, która dopełni florystyczną aranżację wydarzenia.

Do zaproszeń możecie domówić również pozostałe dodatki ślubne ( m. in. winietki, zawieszki, numerację stolików, księgę gości, bileciki z podziękowaniem, table plan, tablice powitalną)

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA