WZÓR: JAŚMIN       6,50 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
11 x 15,5 cm

Papier:
gładki, biały, mat

W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie na głównej karcie z pozłoceniem imion Państwa Młodych, koperta z graficzną wklejką

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Lubicie delikatne, eleganckie zaproszenie ślubne z nutką romantyzmu? Wzór Jaśmin to papeteria specjalnie dla Was! Są to jedno kartkowe biało-złote zaproszenia z motywem jaśminowych kwiatów:)

Zaproszenie w zamyśle miało być eleganckie, dlatego też głównymi kolorami wykorzystanymi w tym projekcie są biały, złoty oraz czarny. Całość jednak nie miałaby tak eleganckiego charakteru, gdyby nie pozłacane litery imion Państwa Młodych. Zwróćcie uwagę, na to że litery nie są dokładnie pokryte złotą folią, gdzieniegdzie widnieją prześwity (które nie są wadą!) nadające pozłoceniu postarzany charakter.

Zaproszenie ślubne, zgodnie z panującą od kilku lat modą, wykonane jest na jednej karcie o wymiarach 11 x 15,5 cm. Nie myślcie jednak, że zamawiając to zaproszenie otrzymacie świstek papieru. Zaproszenie jest MEGA grube i sztywne. Składa się bowiem z trzech połączonych ze sobą kart, co daje nam gramaturę równą 750! Pomiędzy białym matowym papierem znajduje się papier ekologiczny, dzięki któremu brzegi zaproszenia są beżowe.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA