WZÓR: GREAT GATSBY       7,20 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
dużych kart głównych  (10,5x 14,8 cm)  

Papier:
metalizowany złoty 250 g + gładki, biały, mat 250 g 

W cenę zaproszenia wliczone są: 
– zaproszenie na 3 kartach
– czarna koperta z wklejką i brokatowym kwadratem na przodzie

Zaproszenie można modyfikować kolorystycznie (papier metalizowany), możliwe jest zamówienie białej koperty zamiast czarnej.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Czy kiedykolwiek oglądaliście Wielkiego Gatsby’ego? Jeśli tak, to na pewno pamiętacie oszałamiające oryginalne dekoracje, złoto, czerń, perły, pióra i geometryczne kształty przewijające się w wystroju wnętrz. To właśnie proste linie, prostokąty, kwadraty, ale też koła definiują styl Art Déco.

Motyw ten znajdziecie w naszych oryginalnych, eleganckich zaproszeniach ślubnych. Odeszliśmy od tradycyjnego białego koloru koperty i postawiliśmy na czerń. Koperta stanowi integralną część zaproszenia dzięki kwadratowi z inicjałami młodych, który na obrzeżach przyprószyliśmy złotym brokatem. Aby rozświetlić nieco kopertę wykonaliśmy jasny poddruk.

Ta elegancka papeteria ślubna to  3 oddzielne karty, podklejone metalizowanym, złotym papierem.
Na każdej z kart przewijają się ramki w stylu Art Déco, w których znajduje się tekst pisany czcionką zbliżoną do tych używanych w latach 20 i 30 XX wieku. Większe karty to karty główne, natomiast na trzeciej karcie znajduje się informacja o potwierdzeniu przybycia oraz informacją o prezentach.

Czarne zaproszenie ślubne w tym stylu doskonale sprawdzi się na przyjęciu z motywem Art  Déco, czy eleganckiej uroczystości ślubnej.

Do tego wzoru oferujemy także dodatki ślubne, m.in. winietki, zawieszki, bileciki, numeracja, menu,  księga gości, plan stołów, naklejki, literki na wstążce, tabliczki na patyku

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA