szare zaproszenia slubne

WZÓR: GREY   7,00 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
12 x 17 cm

Papier:
satynowany 350 g.

W cenę wliczone są:
zaproszenie jedno kartkowe, biała koperta z wklejką do koperty, opaska z posrebrzonymi inicjałami

Po wcześniejszym kontakcie mailowym istnieje możliwość zmiany koloru koperty, ogólnej kolorystyki zaproszenia oraz zmiana koloru uszlachetnienia druku.

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

Delikatne zaproszenia ślubne

Śluby w Polsce w większości odbywają się latem. Nie bez powodu. Słoneczna pogoda i dostępność różnego rodzaju kwiatów daje spore pole do popisu, jeśli chodzi o wystrój. Zauważamy, że jedną z najczęściej wybieranych stylizacji weselnych jest ta utrzymana w delikatnym, eleganckim stylu glamour. 

Jasne róże na ślubie

Kwiaty, które są do niej często wybierane to zdecydowanie róże i piwonie w pastelowych odcieniach. Występują one w towarzystwie złota, srebra, zielonych gałązek i oczywiście bieli. Takie połączenie daje bardzo  elegancki efekt, który jest delikatny i bardzo ujmujący. 

Szare zaproszenia ślubne z delikatnymi kwiatami

W kolekcji papeterii GREY postawiliśmy na subtelne połączenie trzech kolorów. Bieli, szarości oraz pastelowego różu. Kolorystykę uzupełniliśmy kwiatowym motywem przedstawiającym róże i zielone gałązki eukaliptusa. Aby zaproszenie nabrało charakteru jego treść zadrukowaliśmy na szarym tle, ponieważ świetnie kontrastuje to z białą kopertą i białym frontem zaproszenia.
 

Jedno kartkowe zaproszenia ślubne

Aby maksymalnie podkreślić lekkość zaproszenia ślubnego  zdecydowaliśmy się na najmodniejszą, jedno kartkową formę.
Jeśli nie jesteście przekonani do zaproszeń jedno kartkowych, bo uważacie, że są zbyt ubogie, pomyślcie o swoich gościach! Zaproszenia mają przede wszystkim informować waszych gości o ceremonii, a więc wszystkie informacje na jednej kartce będą najbardziej praktyczne:)
 

Zaproszenia ślubne z przepaską i dekoracyjną wklejką

Staramy się, aby nasze projekty zapadały w pamięć Waszą i Waszych gości. Dlatego dekorujemy je dodatkowymi elementami, które zdecydowanie podnoszą walory estetyczne całego projektu. W przypadku papeterii ślubnej GREY zdecydowaliśmy się na dekoracyjną kwiatową wklejkę do koperty.  Kopertę natomiast ozdobiliśmy szarą przepaską z papieru metalizowanego.  Inicjały na przepasce zostały uszlachetnione srebrną folią.

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA