zaproszenia slubne tulipany

WZÓR: SPRING  4,90 zł/szt

Wymiary zaproszenia:
14 x 20 cm,  grubość prawie 2mm !

Papier:
prążkowany dwustronnie,  biały, naklejony na tekturę introligatorską

W cenę wliczone są:
zaproszenie, biała koperta z graficzną wklejką, złoty sznurek

 

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

zaproszenia ślubne w kwiaty

Motyw kwiatów jest bardzo popularny w zaproszeniach ślubnych i pozostałej papeterii. Nic dziwnego, ponieważ pozwala on podkreślić i zaznaczyć jakie kwiaty będą dominujące na ślubie i weselu, a także w wiązance ślubnej Panny Młodej. Kwiaty jakie dominują w zaproszeniach ślubnych to przede wszystkim róże, piwonie, anemony, hortensje, goździki, gipsówka oraz tulipany.

Wiosenne zaproszenia ślubne w tulipany

W dużej mierze wybór kwiatów w papeterii ślubnej determinuje termin wesela. Na przykład zaproszenia na letnie śluby wykorzystują grafikę róż czy piwonii, które w tym okresie są łatwo dostępne. Natomiast papeteria na śluby wiosenne okraszona jest  głównie tulipanami. Są one łatwo dostępne wiosną, pięknie wyglądają jako dekoracja sali, dlaczego więc nie wykorzystać ich w zaproszeniach ślubnych, aby podkreślić charakter uroczystości? Kwiaty tulipanów wspaniale wyglądają na białym tle i w jasnych aranżacjach, natomiast ich żywo zielone liście podkreślają wiosenny klimat.

Zaproszenia w tulipany – styl glamour

Nasza najnowsza kolekcja zaproszeń SPRING została wykonana na indywidualne zlecenie Justyny i Jerzego. Wysłali oni nam zdjęcia – inspiracje bukietu Panny młodej, a my na tej postawie wykonaliśmy projekt graficzny całego zaproszenia. Młoda Para niezbyt lubi się z stylem rustykalnym, dlatego zależało im, aby zaproszenie jak i dodatki dobrze odnalazły się na weselu w stylu glamour.

Jedno kartkowe zaproszenie przewiązane złotym sznurkiem

Bazą do stworzenia kolekcji papeterii było równie piękne zaproszenie PASTELOWE RÓŻE. W dużym formacie bo aż 14 x 20 cm. Oprócz ciekawej grafiki ogromną zaletą tego modelu jest jego grubość, która osiąga prawie 2 mm. Zaproszenie jest bardzo sztywne, przez co niezwykle eleganckie. Aby je nieco urozmaicić wykorzystaliśmy prążkowany papaier i przewiązanie złotym sznurkiem. Dodatkowym walorem estetycznym jest również dekoracyjna wklejka do koperty.

NASZE INNE ZAPROSZENIE W TULIPANY TO: PURE LOVE

 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA