pastelowe rozowe delikatne zaproszenia slubne pozlacane zloty sznurek jednokartkowe artirea oryginalne

WZÓR: Pastelowe róże 5,70 zł/szt.

Wymiary zaproszenia:
14,5 x 20 cm

Papier:
prążkowany dwustronnie,  biały, naklejony na tekturę introligatorską

W cenę wliczone są:
zaproszenie, biała koperta z graficzną wklejką, złoty sznurek

Pełen cennik (w PDF) wszystkich naszych wzorów, zawierający informacje na temat modyfikacji zaproszenia, ceny dodatkowych elementów oraz ceny dodatków takich jak winietki, zawieszki, menu itp znajdziesz w zakładce CENNIK u góry strony

,

Pastelowe zaproszenia ślubne
Pastelowe kolory na ślubie nie są nowością chyba dla nikogo, ale wcale się nie dziwimy! Jest to na tyle delikatna i elegancka kolorystyka, że wiele par się na nią decyduje. Różowy kolor na ślubie nie musi być infantylny czy cukierkowy. Może być delikatny i wdzięczny, jednak potrzebuje odpowiedniej oprawy.
Delikatne róże biel i złoto 
My proponujemy delikatny różowy kolor zestawić z nieśmiertelnymi różami, bielą i złotem. Dzięki temu uzyskacie na swoim ślubie naprawdę elegancki i delikatny efekt, który będzie wspaniałym tłem dla wydarzeń tego ważnego dnia! 🙂
 
Nowoczesna jedno kartkowa forma zaproszenia ślubnego
W prezentowanym wzorze pastelowych, delikatnych zaproszeń ślubnych postawiliśmy na nowoczesną, jedno kartkową formę zaproszenia. Jest ona bardzo przejrzysta, dzięki czemu goście od razu mogą, bez problemu, zapoznać się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi Waszego ślubu i wesela.
 Na pierwszej stronie pastelowego zaproszenia ślubnego znajduje się treść główna zaproszenia, a na odwrocie karty umieściliśmy informacje dotyczące potwierdzenia przybycia oraz prezentów ( tutaj wykorzystaliśmy modne ostatnio piktogramy, jednak tradycyjny tekst będzie również wyglądał dobrze).
Treść zaproszenia okolona jest delikatnymi kwiatami w różowym kolorze i zawarta w eleganckich złotych ramach.
 
Duży format zaproszenia
Ogromnym plusem tego modelu jest niewątpliwie jego duży format oraz grubość samej karty, ponieważ pod prążkowany papier nakleiliśmy na tekturę introligatorską. Dzięki temu zaproszenie ma ponad 1 mm grubości
 
 Złote dodatki
Wzór zaproszenia ślubnego „pastelowe róże” przewiązaliśmy złotym sznurkiem i umieściliśmy w białej kopercie z graficznym, delikatnym poddrukiem, który nawiązuje stylistyką do całej papeterii ślubnej.
 
Macie możliwość wybrania innej koperty (za dodatkową opłatą),  np transparentnej, dzięki której zaproszenie nabierze nowocześniejszego charakteru.
 

Ta elegancka papeteria ślubna w pastelowych kolorach będzie idealna w przypadku wiosennych i letnich ślubów.

 
 

COPYRIGHT © 2017 ARTIREA – ORYGINALNE ZAPROSZENIA ŚLUBNE I DODATKI ŚLUBNE , – PIĘKNE, NIETYPOWE, NOWOCZESNE, ELEGANCKIE

AGENCJA SEO UNIT WARSZAWA